d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1249224932494249524965001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 4 2012 08:21am
Quote (kefir @ 4 Jul 2012 10:56)
Czyli rozumiesz roznice miedzy dlugami Barcelony, a United?


rozumiem
tylko co ma różnica miedzy długami obu klubów do mojej trolingowej odpowiedzi na troling Pozera?
nawet emotkę dałem...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 4 2012 08:27am
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jul 4 2012 10:59am
Quote (CoD_id @ 4 Jul 2012 15:23)
Dzisiaj czytalem ze jakis obronca z jakiegos tam klubu zrobil sztuczke po ktorej messi zzielenieje z zazdrsci. Podbil jakos smiesznei pilke na treningu i tyle.
Propsy onet.
A gdzie te Kuny Aguerro, Gonzalo Higuainy, Karimy Benzemy, Radamele Falcao i [wpisz tutaj dowolnego dobrego napastnika].


te gwiazdy to na onecie

Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 5 2012 01:50am
glasgow rangers [*] az mi ich szkoda :wacko:
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 5 2012 01:58am
Szeroka kadra Hiszpanii na Igrzyska Olimpijskie:

Bramkarze: David De Gea (Manchester United), Joel Robles (Atletico Madryt), Diego Mariño (Villarreal).

Obrońcy: Azpilicueta (Marsylia), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), San José (Athletic Bilbao), Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Pomocnicy: Thiago Alcántara (Barcelona), Ander Herrera (Athletic), Koke (Atletico Madryt), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Muniain (Athletic Bilbao).

Napastnicy: Adrian (Atletico Madryt), Álvaro Vázquez (Espanyol), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).



podejrzewam, ze bedzie zloto. B)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 5 2012 02:16am
Quote (kr90 @ 5 Jul 2012 08:58)
Szeroka kadra Hiszpanii na Igrzyska Olimpijskie:

Bramkarze: David De Gea (Manchester United), Joel Robles (Atletico Madryt), Diego Mariño (Villarreal).

Obrońcy: Azpilicueta (Marsylia), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), San José (Athletic Bilbao), Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Pomocnicy: Thiago Alcántara (Barcelona), Ander Herrera (Athletic), Koke (Atletico Madryt), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Muniain (Athletic Bilbao).

Napastnicy: Adrian (Atletico Madryt), Álvaro Vázquez (Espanyol), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).



podejrzewam, ze bedzie zloto.  B)


mata przecież na euro był, to chyba nie moze na igrzyska jechac? :o
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 5 2012 02:28am
Quote (EustachyMotyka @ 5 Jul 2012 08:16)
mata przecież na euro był, to chyba nie moze na igrzyska jechac? :o


Javi Martinez i Jordi Alba także byli na Euro
nie ma przepisu zabraniającego wyjazdu na dwa turnieje w jednym roku
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 5 2012 02:32am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 5 Jul 2012 09:28)
Javi Martinez i Jordi Alba także byli na Euro
nie ma przepisu zabraniającego wyjazdu na dwa turnieje w jednym roku


to czemu reszta nei gra? :(
Member
Posts: 2,636
Joined: May 5 2005
Gold: 11.11
Jul 5 2012 02:34am
Quote (EustachyMotyka @ Jul 5 2012 09:32am)
to czemu reszta nei gra? :(


moze byc tylko 3 zawodnikow powyzej 23 lat, wiec starszyzna nie mogla jechac
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Jul 5 2012 02:44am
AVB trenerem Tottenhamu. Aż się boję co z tego może wyjść.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 5 2012 03:03am
Quote (EustachyMotyka @ 5 Jul 2012 08:32)
to czemu reszta nei gra? :(


ponieważ tylko 3 sloty mogą zająć zawodnicy powyżej 23 roku życia
miał jechać jeszcze Busquets, ale stwierdzono, że grał ostatnio coś za dużo spotkań i ma jechać na wakacje

Quote (Elder33 @ 5 Jul 2012 08:44)
AVB trenerem Tottenhamu. Aż się boję co z tego może wyjść.


zobaczymy jak mu wyjdzie druga przygoda z angielskim "drewnofutbolem"




Piersi stwierdził, że nie podpisze nowego kontraktu z Arsenalem i zapewne spierdoli do ManU albo innego City
nie ma to jak polityka Arsenalu utrzymująca zawodników przy sobie




W nieco ponad godzinę organizatorzy sprzedali 40 tysięcy biletów na towarzyski mecz piłkarski Barcelony z Manchesterem United. Spotkanie odbędzie się 8 sierpnia na Ullevi Stadium w Goeteborgu (Szwecja).

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 5 2012 03:15am
Go Back To Polska Topic List
Prev1249224932494249524965001Next
Closed New Topic New Poll