Quote (Cannabisek @ Jul 4 2012 12:19pm)
kurwa kto na tym onecie pisze newsy napisali ze nani moze odejsc z MU bo klub przedstawil mu nowy kontrakt i ma dostawac 40k funtow tygodniowo ja pierdole to chyba kuszczak wiecej dostawal ;d
powinno byc ze chceli mu dac podwyzke 40k
Dzisiaj czytalem ze jakis obronca z jakiegos tam klubu zrobil sztuczke po ktorej messi zzielenieje z zazdrsci. Podbil jakos smiesznei pilke na treningu i tyle.
Propsy onet.
Quote (Sejko1711 @ Jul 4 2012 12:47pm)
Mauricio Isla, Kwadwo Asamoah i Lucio w Juventusie!
Quote (Cannabisek @ Jul 4 2012 01:13pm)
i lamus POGBA
A gdzie te Kuny Aguerro, Gonzalo Higuainy, Karimy Benzemy, Radamele Falcao i [wpisz tutaj dowolnego dobrego napastnika].