d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev12482492502512521229Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 5 2013 02:49pm
Quote (JohnyCage @ 5 May 2013 17:58)
nie bronię żadnej subkultury jako całości, bo w każdej są idioci :)
Serio myślisz, że 'klecha' wpadłby na to żeby z HelloKitty zrobić HellOKitty?

proszę Cię... Hello... Hell O... no bez jaj, śmierdzi fejkiem jak nie wiem, 'HELLO' to obok 'OK' i 'YES' najbardziej znane słowo po obcemu...
i do tej pory było na onecie i pudelku tylko xD akurat niby odkopali coś co kiedyś mówił?



podziel się linkiem


pamiętaj NIE SZATAN ZDOBI CZŁOWIEKA

wrzucam typa żeby nie było ot

http://i.imgur.com/XBxNY9b.gif

i babe żeby lewaki nie fikały

http://gifs.gifbin.com/012013/1359135468%5Fwoman%5Fwindshield%5Fwashing%5Ffail%5Fat%5Fgas%5Fstation.gif


to pokaz najpierw jakis screen z tego forum o tibii

zeby nie bylo ot:
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/pierwszomajowy-pochod-nacjonalistow,1,5484501,wiadomosc.html
http://fakty.interia.pl/polska/news-pierwszomajowy-pochod-nacjonalistow,nId,962455?utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=www.wykop.pl#pst61338207

Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 5 2013 03:10pm
Quote (Romek_PL @ 5 May 2013 23:09)


to widzialem, ale typo mowi, ze ksiadz to tez ich akcja
May 5 2013 03:26pm
Inappropriate Post Content
May 5 2013 03:38pm
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
May 5 2013 03:40pm
Quote (EustachyMotyka @ May 5 2013 09:38pm)
no nie pierdol ze takie rzeczy na torgu sie dzieja, jak jeszcze bylem tibijczykiem to za konto do rapidszera dostalem bana


to wiele wyjaśnia...

Napierdalałeś matkę krzesłem?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 5 2013 03:41pm
Quote (playerthree @ 5 May 2013 22:40)
to wiele wyjaśnia...

Napierdalałeś matkę krzesłem?


tak, jak byla z toba w ciazy, to wiele wyjasnia...
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 5 2013 03:41pm
Quote (EustachyMotyka @ May 5 2013 10:38pm)
no nie pierdol ze takie rzeczy na torgu sie dzieja, jak jeszcze bylem tibijczykiem to za konto do rapidszera dostalem bana


Ale to stara akcja jak świat jest ziomeg
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 5 2013 03:42pm
Quote (Mentalista @ 5 May 2013 22:41)
Ale to stara akcja jak świat jest ziomeg


z zeszlego roku, a ja tam ostatni raz wchodzilem moze na poczatku 2009? ;o
/e nawet hasla nie pamietam

This post was edited by EustachyMotyka on May 5 2013 03:43pm
May 5 2013 03:43pm
Inappropriate Post Content
Go Back To Polska Topic List
Prev12482492502512521229Next
Closed New Topic New Poll