Quote (martyna_fajny_mish @ 5 May 2013 16:53)
niezle klech bronisz, ale nic z tego, ten patafian mowil to kiedys do kamery, onet widocznie dopiero teraz to podlapal
nie bronię żadnej subkultury jako całości, bo w każdej są idioci

Serio myślisz, że 'klecha' wpadłby na to żeby z HelloKitty zrobić HellOKitty?
proszę Cię... Hello... Hell O... no bez jaj, śmierdzi fejkiem jak nie wiem, 'HELLO' to obok 'OK' i 'YES' najbardziej znane słowo po obcemu...
i do tej pory było na onecie i pudelku tylko xD akurat niby odkopali coś co kiedyś mówił?
Quote
mowil to kiedys do kamery
podziel się linkiem
pamiętaj NIE SZATAN ZDOBI CZŁOWIEKA
wrzucam typa żeby nie było ot
http://i.imgur.com/XBxNY9b.gifi babe żeby lewaki nie fikały
http://gifs.gifbin.com/012013/1359135468_woman_windshield_washing_fail_at_gas_station.gif