d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev12472482492502511229Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
May 5 2013 06:33am
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 5 2013 06:34am
bhhahaha, a jednak xdd to jest fake typeczkuw z forum tibii (poziomem przypomina naszą sekcję)
kolejny udany troll z ich strony, a onet łyka jak pelikan
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 5 2013 06:42am
Quote (JohnyCage @ 5 May 2013 13:34)
bhhahaha, a jednak xdd to jest fake typeczkuw z forum tibii (poziomem przypomina naszą sekcję)
kolejny udany troll z ich strony, a onet łyka jak pelikan


Daj link janusz
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 5 2013 06:44am
Quote (JohnyCage @ 5 May 2013 14:34)
bhhahaha, a jednak xdd to jest fake typeczkuw z forum tibii (poziomem przypomina naszą sekcję)
kolejny udany troll z ich strony, a onet łyka jak pelikan


idz lepiej do kosciola
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
May 5 2013 07:51am
Quote (JohnyCage @ 5 May 2013 13:34)
bhhahaha, a jednak xdd to jest fake typeczkuw z forum tibii (poziomem przypomina naszą sekcję)
kolejny udany troll z ich strony, a onet łyka jak pelikan


tak jak bylo z rakiem grupsona :DDDDD
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 5 2013 08:44am
Quote (Romek_PL @ 5 May 2013 15:51)
tak jak bylo z rakiem grupsona :DDDDD


hahaha, nooo
albo z tym, że magik zarobił na pierwszy mikrofon sprzedając jagody, i że jeździł codziennie rano na rowerze pare kilometrów do lasu po jagody, a potem przy drodze sprzedawał xDDD
hahhaha, to im też nieźle wyszło, pare dni na głównej demotów było :D
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
May 5 2013 08:48am
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 5 2013 08:53am
Quote (JohnyCage @ 5 May 2013 16:44)
hahaha, nooo
albo z tym, że magik zarobił na pierwszy mikrofon sprzedając jagody, i że jeździł codziennie rano na rowerze pare kilometrów do lasu po jagody, a potem przy drodze sprzedawał xDDD
hahhaha, to im też nieźle wyszło, pare dni na głównej demotów było :D


niezle klech bronisz, ale nic z tego, ten patafian mowil to kiedys do kamery, onet widocznie dopiero teraz to podlapal
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 5 2013 09:58am
Quote (martyna_fajny_mish @ 5 May 2013 16:53)
niezle klech bronisz, ale nic z tego, ten patafian mowil to kiedys do kamery, onet widocznie dopiero teraz to podlapal


nie bronię żadnej subkultury jako całości, bo w każdej są idioci :)
Serio myślisz, że 'klecha' wpadłby na to żeby z HelloKitty zrobić HellOKitty?

proszę Cię... Hello... Hell O... no bez jaj, śmierdzi fejkiem jak nie wiem, 'HELLO' to obok 'OK' i 'YES' najbardziej znane słowo po obcemu...
i do tej pory było na onecie i pudelku tylko xD akurat niby odkopali coś co kiedyś mówił?

Quote
mowil to kiedys do kamery


podziel się linkiem


pamiętaj NIE SZATAN ZDOBI CZŁOWIEKA

wrzucam typa żeby nie było ot

http://i.imgur.com/XBxNY9b.gif

i babe żeby lewaki nie fikały

http://gifs.gifbin.com/012013/1359135468_woman_windshield_washing_fail_at_gas_station.gif
Go Back To Polska Topic List
Prev12472482492502511229Next
Closed New Topic New Poll