Quote (DrumAndBase @ 8 Dec 2009 22:39)
Wrzucasz od pół roku ten sam betonowy obrazek. Jesteś fajny. rly
Nie. Możesz wypierdalać
Quote (DrumAndBase @ 8 Dec 2009 22:30)
Wyrucham Karola, za moim garażem

A tak rly to idę spać. Dobranoc Polska sekcjo 
http://www.youtube.com/watch?v=tCSwrcLF5P4
Macie jeszcze chilloutową nutke na dobranoc

nom