Quote (kipone @ Feb 23 2014 07:23pm)
myr00n a posiadałeś jakiegoś E. Murinusa?
Czemu tylko myr co
Ephebopus spp sa spoko, mlode sa kolorowe, duzo pajenczynujo. Tylko kurwie sa szybkie. Ogulnie polecam
Quote (Nothus @ Feb 23 2014 07:35pm)
Lol, dwa powody dla których nie mam tej poe:
- Cena
- Cena
Trochę jak dla mnie wygórowana jak na tego ptasznika. Już P. murinus ładniejsze ma odcienie, a kosztuje 999% taniej, właściwie za darmo można dostać, jak mi jakieś zostaną i zabraknie mi kliszówek to zrobię tutaj wielkie rozdawanie.
Co do terrarium to mam na zbyciu całkiem spore terra dla żmij pustynnych / agam brodatych etc.
Jezeli Poecilotheria spp jest dla ciebie drogim rodzajem to nie pozostaje mi nic innego, jak wspolczuc.
Quote (misiek[te] @ Feb 23 2014 07:42pm)
Ostatnio padła mi P. metallica l5 :S jeżeli chodzi o agresywność to najgorsze są u mnie L. violaceopes - wylatują z gniazd bez zastanowienia. Z innych Poeciloterii miałem tylko 2 sztuki regalis i nie były aż tak bardzo agresywne. Mam też 2 sztuki E. murinus ale jeszcze malutkie - też niezłe wariaty. Wczoraj przekładałem H. lividum do większego pojemnika i nie było źle.
Dziwisz sie? Lampropelma spp i Cyriopagopus spp to chyba najbardziej popierdolone rodzaje xd
This post was edited by warol_kojtyla on Feb 23 2014 11:47am