Quote (Elfisher @ Dec 12 2018 09:29pm)
pograłbym w pokemonsy na switcha :drool:
Szczerze mówiąc to te Pokemony mimo iż to tylko remake oraz bardzo casualowany spowodowały, że jakoś mi się zatęskniło za Switchem. Są inne gry, które mam zamiar ograć: Mario Odyssey, Zelda wiadomo, Octopath Traveler, Xenoblades Chronicles 2 itd., ale to w sumie świeża konsola nadal, wyjdzie mnóstwo gier jeszcze. Te multiplatformy mnie nie interesują, bo lepszą jakość będę miał na PC czy XONE X, ale jako dodatek fajna sprawa.
Poza tym będą już prawdziwe nowe pokemony pod koniec 2019 r.
This post was edited by PQA on Dec 12 2018 02:52pm