d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev12324252627598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 12 2013 03:13pm
pamieta ktos jak sie net w virtualboxie ogarnialo?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 12 2013 03:22pm
Mam radyjko, ale nikt sie nie odzywal :<
e/ quest na 5 junkow mozna oddac tylko raz?

This post was edited by Atanok on Aug 12 2013 03:23pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 12 2013 03:28pm
Quote (Atanok @ Aug 12 2013 11:22pm)
Mam radyjko, ale nikt sie nie odzywal :<
e/ quest na 5 junkow mozna oddac tylko raz?


ej a pograsz ze mno? nie umiem w to grac ale jak naucyzsz to beende.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 12 2013 03:31pm
od których mobków zaczynać farmienie?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 12 2013 03:34pm
Quote (luksus @ 12 Aug 2013 23:28)
ej a pograsz ze mno? nie umiem w to grac ale jak naucyzsz to beende.


Na razie za malo mnie do tej gry ciagnie, zebym siedzial i nakurwial z kims. Zreszta nie wiem czy realnie da sie tu grac w party.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 12 2013 03:35pm
Quote (Hver @ 12 Aug 2013 23:31)
od których mobków zaczynać farmienie?


najpierw to wbij przynajmniej z 6 lvl na zbieraniu smieci (jak cie wkurwia zdychanie na encounterach to mozesz w miastach zbierac)

Quote (Atanok @ 12 Aug 2013 23:34)
Na razie za malo mnie do tej gry ciagnie, zebym siedzial i nakurwial z kims. Zreszta nie wiem czy realnie da sie tu grac w party.


tu sie realnie nie da grac bez party

This post was edited by MuFfaS on Aug 12 2013 03:35pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 12 2013 03:37pm
Quote (MuFfaS @ 12 Aug 2013 23:35)
najpierw to wbij przynajmniej z 6 lvl na zbieraniu smieci (jak cie wkurwia zdychanie na encounterach to mozesz w miastach zbierac)



tu sie realnie nie da grac bez party


Iso instrukcje jak expic na zbieraniu smieci bo mam juz junk, metal partsy, electric circuits i jakies rurki, kabelki i inne badziewia, a nie wiem komu to dawac. Circuitsy tej annemarie w junktown, a reszte?

This post was edited by Atanok on Aug 12 2013 03:37pm
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 12 2013 03:43pm
Quote (Atanok @ 12 Aug 2013 23:37)
Iso instrukcje jak expic na zbieraniu smieci bo mam juz junk, metal partsy, electric circuits i jakies rurki, kabelki i inne badziewia, a nie wiem komu to dawac. Circuitsy tej annemarie w junktown, a reszte?


raczej idziesz do workbencha i klepiesz z tego syfu co znajdziesz itemy, a pozniej gonisz je do handlarza najlepiej za hajsiwo

co do expienia to najszybciej sie lata po random encounterach i przebiera wszystkie kartony samochody beczki wszystko co sie da, na 1 enc ktory oblecisz w 30 sec dostaniesz wiecej expa niz jakby ci sie nawet udalo zajebac jakas grupke brahminow gekonow itp
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 12 2013 03:44pm
Quote (Atanok @ 12 Aug 2013 22:37)
Iso instrukcje jak expic na zbieraniu smieci bo mam juz junk, metal partsy, electric circuits i jakies rurki, kabelki i inne badziewia, a nie wiem komu to dawac. Circuitsy tej annemarie w junktown, a reszte?


junk pete na samej gorze gdzie jest duzo beczek
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 12 2013 04:03pm
Quote (Xploosiv @ 12 Aug 2013 23:44)
junk pete na samej gorze gdzie jest duzo beczek


imo najlepiej oblatywac lewa strone glownej lokacji w hub

i pozniej jeszcze te beczki na gorze po prawej wszystkie, a pozniej te 3 samochody co sa na lokacji u samochodziarza

This post was edited by MuFfaS on Aug 12 2013 04:03pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12324252627598Next
Add Reply New Topic New Poll