d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1232425262777Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 13 2011 02:44pm
Quote (Mantoo @ Nov 13 2011 10:42pm)
Fire to dobry wybór?


Podobno tak, chociaż mi się lepiej gra ice
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 13 2011 03:47pm
30'd ;)
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 13 2011 03:53pm
Quote (LightMaFire @ Nov 13 2011 10:47pm)
30'd ;)


moglbys odpisac

btw. jak wybrałem u bohatera przy poruszaniu te akrobacje, to fail na wstepie czy mozna grac?
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 13 2011 03:55pm
Quote (Mantoo @ 14 Nov 2011 00:53)
moglbys odpisac

btw. jak wybrałem u bohatera przy poruszaniu te akrobacje, to fail na wstepie czy mozna grac?


Na co odpisac bo nie skumalem?
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 13 2011 04:05pm
Quote (LightMaFire @ Nov 13 2011 10:55pm)
Na co odpisac bo nie skumalem?


napisalem Ci pma
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 13 2011 04:36pm
kurwa tego cyborga nie da sie pokonac ;/
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 13 2011 09:37pm
Quote (Mantoo @ Nov 13 2011 11:53pm)
moglbys odpisac

btw. jak wybrałem u bohatera przy poruszaniu te akrobacje, to fail na wstepie czy mozna grac?


mozna grać

W sumie troche lipa że exp z questów scaluje się do poziomu
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 13 2011 11:08pm
Fajne są te wyścigi, szkoda, że tylko 6. Czułem się jak rasowy spiderman.
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 14 2011 03:29am
Quote (xxxRedxxx @ Nov 14 2011 05:08am)
Fajne są te wyścigi, szkoda, że tylko 6. Czułem się jak rasowy spiderman.


wyscigow jest w chuj wiecej : )

te przy policji to najprostrze ze wszystkich ja jeden wyscig 3 min robilem a znalazlem przy jakims quescie : )

Quote (Mantoo @ Nov 13 2011 09:53pm)
moglbys odpisac

btw. jak wybrałem u bohatera przy poruszaniu te akrobacje, to fail na wstepie czy mozna grac?


to zalezy akrobata to cos pomiedzy lataniem a ss : ) ja z moim ss zawsze jestem przed rexxerm na miejscu ale on za to szybko na budynki wskakuje na linie : D

Quote (Mantoo @ Nov 13 2011 10:36pm)
kurwa tego cyborga nie da sie pokonac ;/


najlatwiejszy z tytanow :mellow:
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 14 2011 04:24am
jak sie akceptuje party badz wysyla komus zaproszenie?
Go Back To Polska Topic List
Prev1232425262777Next
Add Reply New Topic New Poll