Quote (xxxRedxxx @ Nov 14 2011 05:08am)
Fajne są te wyścigi, szkoda, że tylko 6. Czułem się jak rasowy spiderman.
wyscigow jest w chuj wiecej : )
te przy policji to najprostrze ze wszystkich ja jeden wyscig 3 min robilem a znalazlem przy jakims quescie : )
Quote (Mantoo @ Nov 13 2011 09:53pm)
moglbys odpisac
btw. jak wybrałem u bohatera przy poruszaniu te akrobacje, to fail na wstepie czy mozna grac?
to zalezy akrobata to cos pomiedzy lataniem a ss : ) ja z moim ss zawsze jestem przed rexxerm na miejscu ale on za to szybko na budynki wskakuje na linie : D
Quote (Mantoo @ Nov 13 2011 10:36pm)
kurwa tego cyborga nie da sie pokonac ;/
najlatwiejszy z tytanow