Quote (Prezes @ Jul 24 2011 01:00am)
nie mam sily pmow pisac ;d napisz na gg 542663 jakbys mial jakies problemy cz cos ;d a co do konkursu to wpisz sobie w google " haszysz - dobrzy z natury " ;d w skrocie pomagasz komus, robisz ss, dostajesz nasiona etc ;d
spadam spac bo sie tak ujebalem ze ledwo patrze panny brat mnie do domu przywiozl wstyd jak chuj ;d
nie zebym sie wymadrzal ziomki , ale jak ktos sie okaze niefajny i bedzie mial jakiegos znajomego w policji , doniesie mu czy cos o tych postach a kolesie sie pofatyguja zeby to sprawdzic to wiecie ze was znajda bez wiekszego problemu ?
a pozniej typy placza jak mogli ich znalezc bla bla , jak sie chwala w internecie takimi rzeczami.
This post was edited by TheMrJohnnyp on Jul 24 2011 01:18am