Quote (wielkiburak @ 26 Aug 2010 17:32)
dobra, chlopaczki, wy tu gadu gadu o jakichs pierdolach a za niecale 3h kolejny mecz o zaistnienie w europejskiej pilce. cisnienie mam kurwa od kilku dni, zaraz browary odpalam, a wam polecam najpiekniejszy film internetu:
http://www.youtube.com/watch?v=qcKRQ2m2HUI
podobnie i ja, po kompromitacji w poprzedniej rundzie mam spore ciśnienie. browarki się chłodzą, czipsy kupione, czekam na kumpla.
oby tylko Lech nie dostał szybkiej bramki, wtedy będzie kaplica
