d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev123242526275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 26 2010 04:16am
Dziekuje, btw czemu az 3 druzyny angielskie sa w 1wszym koszyku?
To samo 2 wloskie.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 26 2010 04:23am
Quote (CoD_id @ 26 Aug 2010 11:16)
Dziekuje, btw czemu az 3 druzyny angielskie sa w 1wszym koszyku?
To samo 2 wloskie.


Bo decyduje ilosc zdobytych punktow w europejskich pucharach w ostatnich kilku latach.

E: to troche bardziej skomplikowane, UEFA ma swoje rozne dziwne wskazniki, ktore moze dowolnie modyfikowac, takze nie zawsze z gory wiadomo kto w jakim koszyku wyladuje ;)

This post was edited by RoGh on Aug 26 2010 04:26am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 26 2010 05:10am
poza tym jak sa w jednym koszyku to nie moga na siebie trafic w grupie
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 26 2010 05:12am
Quote (wielkiburak @ Aug 26 2010 11:10am)
poza tym jak sa w jednym koszyku to nie moga na siebie trafic w grupie


i tak nie moga, do losowania maja odrebny system, w zeszlym roku na nsport to widzialem. jakby nie byly druzyny rozstawione to nie moga trafic na siebie 2 z tego samego kraju.

E:\ ktoś w niedziele wybiera sie na derby? :D

This post was edited by CoD_id on Aug 26 2010 05:33am
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,930.00
Aug 26 2010 07:21am


Coś pięknego :)
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 26 2010 09:32am
dobra, chlopaczki, wy tu gadu gadu o jakichs pierdolach a za niecale 3h kolejny mecz o zaistnienie w europejskiej pilce. cisnienie mam kurwa od kilku dni, zaraz browary odpalam, a wam polecam najpiekniejszy film internetu:

Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 26 2010 09:37am
Quote (CoD_id @ Aug 26 2010 11:16am)
Dziekuje, btw czemu az 3 druzyny angielskie sa w 1wszym koszyku?
To samo 2 wloskie.
w tamtym sezonie byly 4 b)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 26 2010 10:47am
Z takiej grupy to Barca B nawet by wyszla ;d chyba jedno z najlepszych losowan od paru lat ( dla Barcy ofc ) :D

e; ale fail, Najlepszy napastnik Milito a nie Messi, lol.

This post was edited by zYwi3c on Aug 26 2010 10:49am
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,930.00
Aug 26 2010 10:58am
Grupa A
- FC Internazionale
- SV Werder Bremen
- Tottenham Hotspur FC
- FC Twente

Grupa B
- Olympique Lyonnais
- SL Benfica
- FC Schalke 04
- Haopel Tel-Aviv FC

Grupa C
- Manchester United
- Valencia CF
- Rangers FC
- Bursaspor

Grupa D
- FC Barcelona
- Panathinaikos FC
- FC Kobenhavn
- FC Rubin Kazan

Grupa E
- FC Bayern Munchen
- AS Roma
- FC Basel 1893
- CFR 1907 Cluj

Grupa F
- Chelsea FC
- Olympique Marseille
- FC Spartak Moskva
- MSK Zilina

Grupa G
- AC Milan
- Real Madrid CF
- AFC Ajax
- AJ Auxerre

Grupa H
- Arsenal FC
- FC Shakhtar Donetsk
- SC Braga
- FK Partizan

Imo najciekawiej zapowiadają się grupy A i G.
Barca kolejny rok z rzędu trafia na słabych rywali w grupie ;)

This post was edited by Dami on Aug 26 2010 10:59am
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Aug 26 2010 11:02am
Quote (wielkiburak @ 26 Aug 2010 17:32)
dobra, chlopaczki, wy tu gadu gadu o jakichs pierdolach a za niecale 3h kolejny mecz o  zaistnienie w europejskiej pilce. cisnienie mam kurwa od kilku dni, zaraz browary odpalam, a wam polecam najpiekniejszy film internetu:

http://www.youtube.com/watch?v=qcKRQ2m2HUI


podobnie i ja, po kompromitacji w poprzedniej rundzie mam spore ciśnienie. browarki się chłodzą, czipsy kupione, czekam na kumpla.
oby tylko Lech nie dostał szybkiej bramki, wtedy będzie kaplica :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev123242526275001Next
Closed New Topic New Poll