Quote (lszcz @ Jun 30 2010 05:23pm)
TIBJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
jest emotka

nie wiedziałem jak to nazwac, konto komandora czy jakoś tak :bink:
Quote (Grigo @ Jun 30 2010 05:24pm)
Nie mam... Po prostu zbudowalem 3 budowle, wyszedlem na 2h, wrocilem i klikam po kolei

yhy
This post was edited by sonGokuSsj4 on Jun 30 2010 11:24am