d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev12324252627476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 11:23am
Quote (sonGokuSsj4 @ 30 Jun 2010 19:22)
masz pacca ? :o


TIBJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 11:24am
Quote (sonGokuSsj4 @ Jun 30 2010 07:22pm)
masz pacca ? :o


Nie mam... Po prostu zbudowalem 3 budowle, wyszedlem na 2h, wrocilem i klikam po kolei :D
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 11:24am
Quote (lszcz @ Jun 30 2010 05:23pm)
TIBJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


jest emotka :p
nie wiedziałem jak to nazwac, konto komandora czy jakoś tak :bink:

Quote (Grigo @ Jun 30 2010 05:24pm)
Nie mam... Po prostu zbudowalem 3 budowle, wyszedlem na 2h, wrocilem i klikam po kolei :D

yhy

This post was edited by sonGokuSsj4 on Jun 30 2010 11:24am
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,486.00
Jun 30 2010 11:26am
Założycielu sojuszu "daj nam prawa".

jak wam idzie? bo i cienko ;d;d
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 11:27am
Quote (Hubas @ Jun 30 2010 05:26pm)
Założycielu sojuszu "daj nam prawa".

jak wam idzie? bo i cienko ;d;d


jak na tyle lat przerwy to nie narzekam
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 11:27am
220~ atm zbieram na elektrownie sloneczna lvl 4 potem krysztal lvl 2
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,486.00
Jun 30 2010 11:32am
Quote (sonGokuSsj4 @ 30 Jun 2010 18:27)
jak na tyle lat przerwy to nie narzekam


ja pół roku tylko ;-). ale zawsze w top 100 się mieściłem teraz ledwo 200 z 2k graczy? ehh ;p
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 11:56am
ostatnio malo ludzi na poaczatku ale pozniej sie rozkreca i bedzie ok 15k a pozniej tak do 1 w ciagu roku dwoch max hehe

Średnica: 12.800km (8/163)
Temperatura od 11°C do 51°C
Pozycja: [1:301:6]
Punkty: 1 (Miejsce 702 z 2.831)
Opcje: Porzuć/zmień nazwę Planeta
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jun 30 2010 12:16pm
szkoda ze nie mozna miec nicku takiego jak sie chce tylko czeba miec takiego jaki na jsp jest x.X
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 12:18pm
cicho siedz :P
jak wiecej ludzi bedzie ro zaglosujemy czy mozna by zrobic rangi z waszymi nickami z jsp a ogame nickmozecie miec jaki chcecie :P
Go Back To Polska Topic List
Prev12324252627476Next
Add Reply New Topic New Poll