☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Walka Miesiaca! Katowice!
Prev
1
23
24
25
26
27
71
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9659
Replies: 701
Track Topic
MRCN
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold
:
0.41
Warn: 50%
#241
Dec 5 2009 12:56pm
kurwa, goscie ze skaczacym balwanem w avatarze to ladne niedojeby
BarTheZ
Banned
Posts: 21,461
Joined: Apr 10 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#242
Dec 5 2009 12:56pm
Quote (kabas @ Dec 5 2009 08:55pm)
ale mi to walka miesiąca ja pierdole
Jeden dostał strzała wyciągnął teleskopa dostał drugi i po walce HAHAHAHAHAHHAHAA
na prawdę ogarnijcie się !
O JA OMG XD
milcz
Azur3
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold
:
40.00
Warn: 40%
#243
Dec 5 2009 12:57pm
Quote (MRCN @ 5 Dec 2009 20:56)
kurwa, goscie ze skaczacym balwanem w avatarze to ladne niedojeby
vouch
Hastner
Banned
Posts: 25,922
Joined: Nov 9 2008
Gold
:
10.00
Warn: 40%
#244
Dec 5 2009 12:57pm
Quote (MRCN @ 5 Dec 2009 19:56)
kurwa, goscie ze skaczacym balwanem w avatarze to ladne niedojeby
Zaiste.
Jebane bałwany - wypierdalać.
This post was edited by Hastner on Dec 5 2009 12:57pm
RooFtii
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold
:
3,537.58
#245
Dec 5 2009 12:57pm
Quote (MRCN @ 5 Dec 2009 19:56)
kurwa, goscie ze skaczacym balwanem w avatarze to ladne niedojeby
vouch
kabas
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold
:
0.00
#246
Dec 5 2009 12:57pm
Quote (MRCN @ Dec 5 2009 07:56pm)
kurwa, goscie ze skaczacym balwanem w avatarze to ladne niedojeby
gościu ze święcącym sigiem z jakimś techno gay party to jest ładny niedojeb
Wrona
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold
:
6,800.62
#247
Dec 5 2009 12:58pm
Ostatnio Widziany: 4 minutes, 34 seconds ago
fast pl0x
/edit:
Quote (kabas @ Dec 5 2009 08:57pm)
gościu ze święcącym sigiem z jakimś techno gay party to jest ładny niedojeb
wixa debilu
This post was edited by Wrona on Dec 5 2009 12:58pm
vVanted
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold
:
216.00
#248
Dec 5 2009 12:58pm
Quote (kabas @ Dec 5 2009 06:57pm)
gościu ze święcącym sigiem z jakimś techno gay party to jest ładny niedojeb
;DDDDDDDDD
Accusation
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold
:
3.00
#249
Dec 5 2009 12:58pm
filmik z walki
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
wesolek8
Member
Posts: 6,994
Joined: Sep 17 2008
Gold
:
3.04
#250
Dec 5 2009 12:59pm
Quote (Accusation @ Dec 5 2009 06:58pm)
filmik z walki
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
;DDDD
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
23
24
25
26
27
71
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact