Quote (unstoppable_one @ Wed, 7 Oct 2009, 16:24)
Bardzo lubię

Może coś Brytyjskiego od Jasia teraz:
http://www.youtube.com/watch?v=MFiM6Br4EroE: W sumie, to Perkele jest Szweckie chyba, fail ;DDDD
This post was edited by Hate_Me on Oct 7 2009 08:27am