d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev12324252627491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 13 2009 02:15pm
Quote (Erg_zolw @ Mon, Jul 13 2009, 10:12pm)
co musze zrobic jak brak mi chips ? bo jestem kurwa zagubiony


Odzyskiwanie waluty do grania

***Używaj tego gdy nie będziesz już miał wystarczająco wirtualnej waluty używaniej w PokerStars***

* Naciśnij "Hold'em"... następnie "Play Money"
* Dołącz do 5/10 stołu i zajmij miejsce.
* Twoje konto powinno automatycznie zostać zresetowane ale w przypadku gdy sie nie udało, kliknij na Dealer a nastepnie "Reload play chips".

chyba to.
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2009 02:17pm
Quote (Erg_zolw @ Mon, Jul 13 2009, 10:14pm)
moj profil patrz za medi\active list i tych innych


Thx. Kościerzyna here,a Ty widzę Człuchów :P

Gra ktoś 10-20 fg h/u a/i?

Quote (Accusation @ Mon, Jul 13 2009, 10:17pm)
20 a/i moge zagrac


AIM PLZ ;>

This post was edited by Pempek0207 on Jul 13 2009 02:18pm
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 13 2009 02:17pm
Quote (Pempek0207 @ Mon, 13 Jul 2009, 21:14)
Gdzie znajdę ten medi list do Pokera?
Gra ktoś a/i 10-20 fg? blazej0207 aim.


20 a/i moge zagrac

Quote (Pempek0207 @ Mon, 13 Jul 2009, 21:17)
AIM PLZ ;>


accusationyakamoz@o2.pl

This post was edited by Accusation on Jul 13 2009 02:18pm
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Jul 13 2009 02:22pm
Quote (Kserkes @ Mon, Jul 13 2009, 08:15pm)
Odzyskiwanie waluty do grania

***Używaj tego gdy nie będziesz już miał wystarczająco wirtualnej waluty używaniej w PokerStars***

    * Naciśnij "Hold'em"... następnie "Play Money"
    * Dołącz do 5/10 stołu i zajmij miejsce.
    * Twoje konto powinno automatycznie zostać zresetowane ale w przypadku gdy sie nie udało, kliknij na Dealer a nastepnie "Reload play chips".

chyba to.


"Reload play chips". <-- a gdzie to jest bo nie widze ^^ ;p
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 13 2009 02:27pm
Quote (Erg_zolw @ Mon, 13 Jul 2009, 21:22)
"Reload play chips".  <-- a gdzie to jest bo nie widze ^^ ;p


tez tego nie mialem ale jakos sie zresetowalo :O
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Jul 13 2009 02:28pm
Quote (Accusation @ Mon, Jul 13 2009, 08:27pm)
tez tego nie mialem ale jakos sie zresetowalo :O


a mi kurwa nie chce ;p i sie juz wkurwiam ;p


a z czasem jakos samo sie tez zresetuje czy nie ;>

This post was edited by Erg_zolw on Jul 13 2009 02:29pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2009 02:47pm
Quote (Erg_zolw @ Mon, Jul 13 2009, 09:28pm)
a mi kurwa nie chce ;p i sie juz wkurwiam ;p


a z czasem jakos samo sie tez zresetuje czy nie ;>


Jak chcesz to moge Ci troche coinsow podeslac :>
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 13 2009 03:07pm
też tak macie, że jak ustalacie z kimś nr stołu, to zawsze jakiś chuj się wam wpierdoli ;( ?
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 13 2009 03:07pm
Quote (Czarnuch @ Mon, 13 Jul 2009, 22:07)
też tak macie, że jak ustalacie z kimś nr stołu, to zawsze jakiś chuj się wam wpierdoli ;( ?


nie zawsze ale czesto :angry:
Member
Posts: 14,140
Joined: Nov 11 2006
Gold: 0.00
Jul 13 2009 03:09pm
Quote (Czarnuch @ Mon, Jul 13 2009, 10:07pm)
też tak macie, że jak ustalacie z kimś nr stołu, to zawsze jakiś chuj się wam wpierdoli ;( ?


nonstop tak jest
Go Back To Polska Topic List
Prev12324252627491Next
Add Reply New Topic New Poll