Quote (Erg_zolw @ Mon, Jul 13 2009, 10:12pm)
co musze zrobic jak brak mi chips ? bo jestem kurwa zagubiony
Odzyskiwanie waluty do grania
***Używaj tego gdy nie będziesz już miał wystarczająco wirtualnej waluty używaniej w PokerStars***
* Naciśnij "Hold'em"... następnie "Play Money"
* Dołącz do 5/10 stołu i zajmij miejsce.
* Twoje konto powinno automatycznie zostać zresetowane ale w przypadku gdy sie nie udało, kliknij na Dealer a nastepnie "Reload play chips".
chyba to.