d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1238239240241242268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,381
Joined: May 10 2011
Gold: 2.51
Feb 16 2014 02:02am
Quote (myr00n @ Feb 16 2014 08:46am)
W koncu znalazlem troche wiecej czasu w azji, wiec chilluje w okolicy zajebistych dzungli na wyspie Koh Chang. Od jutra zaczne sie rozgladac za Haplopelma minax i theraphosinae sp. koh chang. Ciekawe jak wygladaja te bydlaki w naturze.


Na pewno uda ci sie znalezc haplo. xd
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 16 2014 07:03am
Quote (warol_kojtyla @ 16 Feb 2014 09:02)
Na pewno uda ci sie znalezc haplo. xd


Da sie, w koncu nory o srednicy kilku centymetrow ovlepione pajeczyna mozna latwo zobaczyc. Sa tutaj tez jakies nieklasyfikowane jeszcze trapdoory - z tym na 100% jest duzo ciezej :D wystepuja tu jeszce phlogellius sp. I cos co bardzo chcialbym zobaczyc - cryptelytrops macrops :drool:

This post was edited by myr00n on Feb 16 2014 07:04am
Member
Posts: 4,381
Joined: May 10 2011
Gold: 2.51
Feb 16 2014 08:40am
Quote (myr00n @ Feb 16 2014 03:03pm)
Da sie, w koncu nory o srednicy kilku centymetrow ovlepione pajeczyna mozna latwo zobaczyc. Sa tutaj tez jakies nieklasyfikowane jeszcze trapdoory - z tym na 100% jest duzo ciezej :D wystepuja tu jeszce phlogellius sp. I cos co bardzo chcialbym zobaczyc - cryptelytrops macrops :drool:


Jasne, ze sie da znalezc NORY, W KTORYCH SIEDZI PAJAK. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, jak haplo potrafia gleboko kopac. ;d
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 16 2014 09:21am
Quote (warol_kojtyla @ 16 Feb 2014 15:40)
Jasne, ze sie da znalezc NORY, W KTORYCH SIEDZI PAJAK. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, jak haplo potrafia gleboko kopac. ;d


Zdaje. Zdaje sobie tez sprawe z tego zw czesto ruch sieci je wyciaga z nor.nie licze tez ze zobacze cokolwiek z tych rzeczy, ale haplo moze byc najmnoejszym problemem. Dzisiaj ogolnie widzialem tylko jakies skurwysynsko wielkie gekony, kolo 40cm mialy przy bardzo masywnym ciele
Member
Posts: 4,381
Joined: May 10 2011
Gold: 2.51
Feb 16 2014 09:29am
Quote (myr00n @ Feb 16 2014 05:21pm)
Zdaje. Zdaje sobie tez sprawe z tego zw czesto ruch sieci je wyciaga z nor.nie licze tez ze zobacze cokolwiek z tych rzeczy, ale haplo moze byc najmnoejszym problemem.  Dzisiaj ogolnie widzialem tylko jakies skurwysynsko wielkie gekony, kolo 40cm mialy przy bardzo masywnym ciele


Tak, wyciaga, tylko wiesz po co? :D
Wyobrazam se takiego myra z badylem, ktory rusza siec, zeby wywabic pajonka z dziury, a ten go kasi. xdddd
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 16 2014 09:48am
Quote (warol_kojtyla @ 16 Feb 2014 16:29)
Tak, wyciaga, tylko wiesz po co? :D
Wyobrazam se takiego myra z badylem, ktory rusza siec, zeby wywabic pajonka z dziury, a ten go kasi. xdddd


Nie wiem, nigdy nie mialem haplopelmy, lal. Raczej umiem sie obchodzic z pajakami i watpie zeby mnie cos dziabnelo. Reki do norki nie mam zamiaru wkladac.
e: ogolem smiesznie, bo charliie, ktory ma pozwolenie na wywoz ptasznikow od ministerstwa bedzie przyjezdzal tutaj pare dni orzed moim wyjazdem. Mozliwe, ze jak cos znajde, to sie spikniemy i mi przerzuci legalnie do kraju.

This post was edited by myr00n on Feb 16 2014 09:52am
Member
Posts: 4,381
Joined: May 10 2011
Gold: 2.51
Feb 16 2014 09:51am
Quote (myr00n @ Feb 16 2014 05:48pm)
Nie wiem, nigdy nie mialem haplopelmy, lal. Raczej umiem sie obchodzic z pajakami i watpie zeby mnie cos dziabnelo. Reki do norki nie mam zamiaru wkladac.


Miales przeciez lividke. :O
Haplo sa opur szybkie i zwinne.
edit: czekam na podarunek w takim razie :D

This post was edited by warol_kojtyla on Feb 16 2014 09:52am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 16 2014 09:53am
Quote (warol_kojtyla @ 16 Feb 2014 16:51)
Miales przeciez lividke. :O
Haplo sa opur szybkie i zwinne.


Irionia. Sa, ale nie na tyle zeby mnie zaskoczyc. Co innego gdybym probowal lapac jakies cyrio czy lampro, ktore moga na mnie skoczyc z drzewa np.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 16 2014 09:53am
Quote (myr00n @ 16 Feb 2014 17:48)
Nie wiem, nigdy nie mialem haplopelmy, lal. Raczej umiem sie obchodzic z pajakami i watpie zeby mnie cos dziabnelo. Reki do norki nie mam zamiaru wkladac.


Czasami trzeba :rolleyes: Moja Poe rufilata jest tak pzrewrażliwiona na punkcie grzebania jej w terrarium, że muszę używać haków, którymi obchodziłem się ze żmiją rogatonosą. A mówili, że rufilaty to najłagodniejsze z Poe = (.
Natomiast irminka trafiła mi się taka ospała (chyba chora), że mało brakuje, a sam będę musiał jej nadziewać karaczany na kły jadowe :thumbsup:
Member
Posts: 4,381
Joined: May 10 2011
Gold: 2.51
Feb 16 2014 09:55am
Quote (Nothus @ Feb 16 2014 05:53pm)
Czasami trzeba :rolleyes: Moja Poe rufilata jest tak pzrewrażliwiona na punkcie grzebania jej w terrarium, że muszę używać haków, którymi obchodziłem się ze żmiją rogatonosą. A mówili, że rufilaty to najłagodniejsze z Poe = (.
Natomiast irminka trafiła mi się taka ospała (chyba chora), że mało brakuje, a sam będę musiał jej nadziewać karaczany na kły jadowe :thumbsup:


Pazury jadowe, IOIOIOIOIO.
Quote (myr00n @ Feb 16 2014 05:53pm)
Irionia. Sa, ale nie na tyle zeby mnie zaskoczyc. Co innego gdybym probowal lapac jakies cyrio czy lampro, ktore moga na mnie skoczyc z drzewa np.


Ah, no tak, kminie. Ale lividki sa opur szybkie, powaznie. Zadne, kurwa, poekiloterie nie majo podjazdu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1238239240241242268Next
Add Reply New Topic New Poll