☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev
1
237
238
239
240
241
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82739
Replies: 2677
Track Topic
kipone
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold
:
350.00
#2381
Dec 16 2013 04:49am
Quote (myr00n @ 16 Dec 2013 11:12)
Kolejna wylineczka u mnie, mam nadzieję, że niebieski będzie się jeszcze bardziej wyróżniał po kolejnej
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q79/s720x720/1488097_741283849233023_571963593_n.jpg
zajebisty.
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#2382
Dec 21 2013 09:35am
Szykuje się pierwszy zakup pajączka od dłuższego czasu.
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#2383
Jan 23 2014 11:08am
EKANS QUAKEOWE CZOŁO
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#2384
Jan 23 2014 11:29am
Moja smithi ma głodówkę
Nie je i robale pozdychały
Musiałem je usunąć z terra.
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#2385
Jan 23 2014 11:50am
Quote (Last_Hope @ 23 Jan 2014 18:29)
Moja smithi ma głodówkę
Nie je i robale pozdychały
Musiałem je usunąć z terra.
Brachypelma i głodówka, niemożliwe.
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#2386
Jan 23 2014 11:54am
Quote (myr00n @ Jan 23 2014 07:50pm)
Brachypelma i głodówka, niemożliwe.
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#2387
Feb 5 2014 01:27pm
Terra ekansa noco
Keisper
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold
:
434.00
#2388
Feb 6 2014 06:08am
A ja czekam az irminia zlozy kokon
DivineHero
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold
:
0.00
#2389
Feb 6 2014 06:31am
Quote (myr00n @ 16 Dec 2013 11:12)
Kolejna wylineczka u mnie, mam nadzieję, że niebieski będzie się jeszcze bardziej wyróżniał po kolejnej
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q79/s720x720/1488097_741283849233023_571963593_n.jpg
toż to wonsz rolsa
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#2390
Feb 16 2014 12:46am
W koncu znalazlem troche wiecej czasu w azji, wiec chilluje w okolicy zajebistych dzungli na wyspie Koh Chang. Od jutra zaczne sie rozgladac za Haplopelma minax i theraphosinae sp. koh chang. Ciekawe jak wygladaja te bydlaki w naturze.
This post was edited by myr00n on Feb 16 2014 12:46am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
237
238
239
240
241
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact