d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1236237238239240268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 75,507
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Dec 11 2013 12:06am
no fajnie maja slyszalem tez o takich co spia z koniami w stajniach :rofl:
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 11 2013 12:55am
Quote (kacefir @ 11 Dec 2013 07:06)
no fajnie maja slyszalem tez o takich co spia z koniami w stajniach  :rofl:

Matka opowiadała ci historię swojego dzieciństwa?

This post was edited by myr00n on Dec 11 2013 01:10am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 12 2013 06:31pm
Dopiero co wyliniała - młoda samiczka Pamphobeteus vespertinus :+)
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 12 2013 07:37pm
Quote (myr00n @ 13 Dec 2013 01:31)
Dopiero co wyliniała - młoda samiczka Pamphobeteus vespertinus :+)
http://i.imgur.com/AFPQlEb.jpg


wyglada prawie jak moja vagansica

This post was edited by TardekTJK on Dec 12 2013 07:37pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 12 2013 11:18pm
Quote (TardekTJK @ 13 Dec 2013 02:37)
wyglada prawie jak moja vagansica


vagans to też ładny ptasznik, ale ten ornament na karapaksie robi sporą różnicę imo :~)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 13 2013 09:34pm
Wyliniało się też kolejnej panience:

Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Dec 14 2013 09:40am
ile centymetruw dlugosci ma ta twoja ecc?????????????
swoja droga, opur mocno masakruje arachnee i jest dobry placz ;D polecam
dawaj buszlik, przylacz sie ze mna do zabawy
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 14 2013 09:47am
mam tam jakies bardzo stare konto, bo bylem gimbem jak pisalem posty na tych forach :D
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Dec 14 2013 09:51am
ja masakruje grupe, nie forum. na forum to nie bylem z kilka miesiecy xd
NIEWIDZISZ W AKTUALNOSCIACH JAK ICH TAM MASAKRUJE OPUR????
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 16 2013 04:12am
Kolejna wylineczka u mnie, mam nadzieję, że niebieski będzie się jeszcze bardziej wyróżniał po kolejnej <3

Go Back To Polska Topic List
Prev1236237238239240268Next
Add Reply New Topic New Poll