☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Pokaz Ryja Ze 2 Tygi Nie Bylo Tego Topiku > Chyba Najwieksza Zbita
Prev
1
236
237
238
239
240
261
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 41062
Replies: 2603
Track Topic
murzyn
Member
Posts: 15,380
Joined: Dec 13 2008
Gold
:
4.00
Warn: 100%
#2371
Dec 8 2009 02:41pm
Quote (herclis @ 8 Dec 2009 21:30)
Po raz pierwszy, specjalnie dla d2jsp na potrzeby tego tematu:
http://i48.tinypic.com/24x3m77.jpg
Rate!
Odrazu widać, że jesteś metroseksualny kolego
herclis
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold
:
Locked
Warn: 20%
#2372
Dec 8 2009 02:43pm
Quote (szadzia @ 8 Dec 2009 21:39)
ale róż
Fioletowy
Wyglada na rozowy bo zdjecie poczynione kalkulatorem aka kamera w netbooku
Quote (murzyn @ 8 Dec 2009 21:41)
Odrazu widać, że jesteś metroseksualny kolego
No, powiedzmy...
This post was edited by herclis on Dec 8 2009 02:44pm
szadzia
Member
Posts: 10,021
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
8,700.00
#2373
Dec 8 2009 02:44pm
Quote (herclis @ Dec 8 2009 10:43pm)
Fioletowy
Wyglada na rozowy bo zdjecie poczynione kalkulatorem aka kamera w netbooku
ok, mogło być sobie fioletowe, ale na zdjęciu wygląda na rasowy RÓŻ.
murzyn
Member
Posts: 15,380
Joined: Dec 13 2008
Gold
:
4.00
Warn: 100%
#2374
Dec 8 2009 02:44pm
Quote (herclis @ 8 Dec 2009 21:43)
Fioletowy
Wyglada na rozowy bo zdjecie poczynione kalkulatorem aka kamera w netbooku
Biłbym Cię
terazjanabicie
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold
:
1.00
Warn: 20%
#2375
Dec 8 2009 02:44pm
Quote (herclis @ 8 Dec 2009 22:30)
Po raz pierwszy, specjalnie dla d2jsp na potrzeby tego tematu:
http://i48.tinypic.com/24x3m77.jpg
Rate!
zdjecie pralka robione? ;o
Leothyr
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#2376
Dec 8 2009 02:45pm
Quote (herclis @ Dec 8 2009 09:30pm)
Po raz pierwszy, specjalnie dla d2jsp na potrzeby tego tematu:
http://i48.tinypic.com/24x3m77.jpg
Rate!
Metro
herclis
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold
:
Locked
Warn: 20%
#2377
Dec 8 2009 02:45pm
Quote (murzyn @ 8 Dec 2009 21:44)
Biłbym Cię
SILESIA CITY CENTER JUTRO 18.00 BEZ SPRZETU?
szadzia
Member
Posts: 10,021
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
8,700.00
#2378
Dec 8 2009 02:46pm
Quote (Leothyr @ Dec 8 2009 10:45pm)
Metro
METRO
murzyn
Member
Posts: 15,380
Joined: Dec 13 2008
Gold
:
4.00
Warn: 100%
#2379
Dec 8 2009 02:46pm
Quote (herclis @ 8 Dec 2009 21:45)
SILESIA CITY CENTER JUTRO 18.00 BEZ SPRZETU?
Ja zawsze biję się na gołe pięści, czasem z zapalniczką tylko
terazjanabicie
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold
:
1.00
Warn: 20%
#2380
Dec 8 2009 02:46pm
Quote (herclis @ 8 Dec 2009 22:45)
SILESIA CITY CENTER JUTRO 18.00 BEZ SPRZETU?
czekamy na potezne low-kicki ; DDDD
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
236
237
238
239
240
261
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact