Quote (nabijlufke @ 18 Nov 2013 22:10)
ciekawe jakby ktoś was tak do terarium wpierdolił, nie mówiąc o tych wystraszonych myszkach trzymanych na rzeź
;"DDDDD
Quote (bushlick @ 18 Nov 2013 22:11)
trzepiesz jakies hajsy na hodowli, czy to tylko pasja do obcowania z zajebistymi stworzeniami?
moj ziomek od liceum wysyla pytony do stanow i siana w opor zarobil
Ogólnie na terrarystyce jeszcze nie zarabiałem, ale teraz mam kilka parek droższych ptaszników czekających na to, aż dojrzeją (kwestia 1-2 wylinki):
4 samice poecilotheria metallica
pamphobeteus sp. machalla
phormictopus cancerides violet
pamphobeteus platyomma
cyriopagopus schioedtei
lampropelma nigerrimum
monocentropus balfouri
Potem mam zamiar zabrać się za viridisy, za rok albo 1,5, jak mój dojrzeje, to kupię do niego węża do parki. Pewnie do Hamm się wybiorę w tym celu.
This post was edited by myr00n on Nov 18 2013 03:29pm