d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1234235236237238268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,150
Joined: Jan 17 2011
Gold: 150.00
Nov 18 2013 03:10pm
ciekawe jakby ktoś was tak do terarium wpierdolił, nie mówiąc o tych wystraszonych myszkach trzymanych na rzeź
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 18 2013 03:11pm
Quote (myr00n @ Nov 18 2013 11:08pm)
System zraszania podłączony, muszę tylko wyciszyć kable, bo atm obijają się o terra. Sama pompa mistkinga jest super cicha ;o
http://www.youtube.com/watch?v=KRIHK3idfUg


trzepiesz jakies hajsy na hodowli, czy to tylko pasja do obcowania z zajebistymi stworzeniami?
moj ziomek od liceum wysyla pytony do stanow i siana w opor zarobil
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 18 2013 03:26pm
Quote (nabijlufke @ 18 Nov 2013 22:10)
ciekawe jakby ktoś was tak do terarium wpierdolił, nie mówiąc o tych wystraszonych myszkach trzymanych na rzeź


;"DDDDD
Quote (bushlick @ 18 Nov 2013 22:11)
trzepiesz jakies hajsy na hodowli, czy to tylko pasja do obcowania z zajebistymi stworzeniami?
moj ziomek od liceum wysyla pytony do stanow i siana w opor zarobil


Ogólnie na terrarystyce jeszcze nie zarabiałem, ale teraz mam kilka parek droższych ptaszników czekających na to, aż dojrzeją (kwestia 1-2 wylinki):
4 samice poecilotheria metallica
pamphobeteus sp. machalla
phormictopus cancerides violet
pamphobeteus platyomma
cyriopagopus schioedtei
lampropelma nigerrimum
monocentropus balfouri
Potem mam zamiar zabrać się za viridisy, za rok albo 1,5, jak mój dojrzeje, to kupię do niego węża do parki. Pewnie do Hamm się wybiorę w tym celu.

This post was edited by myr00n on Nov 18 2013 03:29pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 18 2013 03:40pm
Quote (myr00n @ Nov 18 2013 11:26pm)
;"DDDDD

Ogólnie na terrarystyce jeszcze nie zarabiałem, ale teraz mam kilka parek droższych ptaszników czekających na to, aż dojrzeją (kwestia 1-2 wylinki):
4 samice poecilotheria metallica
pamphobeteus sp. machalla
phormictopus cancerides violet
pamphobeteus platyomma
cyriopagopus schioedtei
lampropelma nigerrimum
Potem mam zamiar zabrać się za viridisy, za rok albo 1,5, jak mój dojrzeje, to kupię do niego węża do parki. Pewnie do Hamm się wybiorę w tym celu.


widzę że same fajne okazy. musze pomyslec nad jakimis zakupami bo zawsze chcialem węże i legwana/kameleona. niestety za gimba matka zabronila mi kupowania gadow i w konspiracji z Ojcem nabylismy 5 nimf kedziorów. Byłem przekonany że minimum 3 padną, więc później dokupiłem po jednym ze słabo jadowitych gatunków (wyjątkiem sa smithi, ktorych mam 4) i skończyłem na 15 sztukach. przez cala karierę padła mi tylko emilia na ds, mimo prób odratowania jej sposobami z tcp ;/
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 18 2013 03:48pm
Quote (bushlick @ 18 Nov 2013 22:40)
widzę że same fajne okazy. musze pomyslec nad jakimis zakupami bo zawsze chcialem węże i legwana/kameleona. niestety za gimba matka zabronila mi kupowania gadow i w konspiracji z Ojcem nabylismy 5 nimf kedziorów. Byłem przekonany że minimum 3 padną, więc później dokupiłem po jednym ze słabo jadowitych gatunków (wyjątkiem sa smithi, ktorych mam 4) i skończyłem na 15 sztukach. przez cala karierę padła mi tylko emilia na ds, mimo prób odratowania jej sposobami z tcp ;/


Jak będę miał jakieś maluchy, to z pewnością dam jakąś ofertę ze zniżkami na jsp. Oprócz w/w gatunków jeszcze troszkę mam w planach, mam rufilatki/ornate/stirmi/versicolor/cyanognathus/e. murinus/p. murinus classic i kilka innych stworzeń.
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2013 04:04pm
Quote (myr00n @ 18 Nov 2013 23:48)
Jak będę miał jakieś maluchy, to z pewnością dam jakąś ofertę ze zniżkami na jsp. Oprócz w/w gatunków jeszcze troszkę mam w planach, mam rufilatki/ornate/stirmi/versicolor/cyanognathus/e. murinus/p. murinus classic i kilka innych stworzeń.


Jak będziesz miał ofertę ze zniżkami na pewno coś wezmę, Phormictopus cancerides violet - to muszę mieć.
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Nov 20 2013 11:58am
mejdej masakruje arachnea :(
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 20 2013 12:03pm
pamietam jak dopuszczalem do siebie murinusy. to dopiero pojebane zwierzeta, nie dosc ze samiec sie stawial i kasal to po samej kopulacji spierdalal z terrarium samicy z predkoscia swiatla. ale i tak najlepsze bylo jak samca t. blondi wpuscilem do samiczki, a ta od razu sie na niego z zebami rzucila. jakos 3-4 miesiace pozniej wyliniala, a po kolejnych 3 zdechla. wtedy wlasnie skonczylem z pajakami. teraz zyje na zadupiu i nie hoduje nic, ale w przyszlym roku jest plan powrotu do domu. Jak sie uda to wracam do zabawy z ptasznikami.
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Nov 20 2013 12:05pm
lulz, murinusy najleprze pajaki ever. mialem od skurwysyna murinuw
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Nov 20 2013 12:07pm
brachypelme smithi ma ktos na handel ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1234235236237238268Next
Add Reply New Topic New Poll