Quote (VinS @ 16 Nov 2009 16:31)
bywam w bdg coz moja przyszla malzonka jest bydgoszczanka, a to miejsce uwazam za zajebiste tylko nieco zaniedbane 
Gdyby nie studia to w życiu nie zawitałbym w Bydgoszczy. No chyba, że przejazdem./
Quote (kapsel47 @ 16 Nov 2009 17:42)
http://i697.photobucket.com/albums/vv332/kapsel47/signatures/IMG_7376.jpg
air show 2009 random

fix'd
This post was edited by Leoncio on Dec 8 2009 01:52pm