d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1233234235236237268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 5 2013 01:48pm
Udało mi sie kupić nieużywany, średni zestaw mistkinga za 400 zł z przesyłką i bonusowym dyszami :D
Jaram się, bo szukałem jakiegoś "normalnego" systemu, nie na ULKA, a ten kosztuje od producenta 190 dolców + z 50+ za przesyłkę.
Member
Posts: 7,837
Joined: May 8 2010
Gold: 1,015.37
Nov 5 2013 04:06pm
Quote (myr00n @ 4 Nov 2013 14:07)
Ruszyły prace wystrojowe terrarium, od dzisiaj przyklejam na sylikon korek, poprowadziłem też rurkę od zamgławiania. Oprócz tego doszło mi kilka regałów, przydadzą się na maluszki pająków jak mi samiczki kilku gatunków podrosną.
http://i.imgur.com/p1ag4gO.jpg


durzo miejsca masz typie
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 7 2013 09:28am
Quote (Cheapz @ 5 Nov 2013 07:40)
pająki nie boją się jak nakurwiasz w talerze? :(


Głównie gram przy podłączonych słuchawkach.
Quote (Bewsztyk_tatarski123 @ 5 Nov 2013 23:06)
durzo miejsca masz typie


Nie narzekam.

Dzisiaj odebrałem plexi i terra zaczyna już jakoś wyglądać. Uszczelnie jeszcze kilka powierzchni wewnątrz folią w płynie, a na początku przyszłego tygodnia przychodzi sterownik kontrolujący warunki w terra + zestaw mistkinga, więc po zamontowaniu tego będzie się można zabrać za wystrój wnętrza <3
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2013 06:09am
System zamgławiania zdaje się być wystarczająco wydajny

E: a tutaj po włączeniu promiennika nad basking spotem:


This post was edited by myr00n on Nov 8 2013 06:10am
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Nov 8 2013 06:20am
no powiem ci myr00n, że zajebiście ogarniasz.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2013 06:26am
Quote (kipone @ 8 Nov 2013 13:20)
no powiem ci myr00n, że zajebiście ogarniasz.


Dzięki. Staram się i ładuję w to mnóstwo czasu, a efekty pojawiają się bardzo powoli. Wczoraj miałem lekki kryzys nawet i żałowałem, że nie kupiłem gotowego herpteka i nie zrobiłem go "sterylnie", ale dzisiaj mi przeszło.

This post was edited by myr00n on Nov 8 2013 06:26am
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Nov 8 2013 06:30am
Quote (myr00n @ 8 Nov 2013 13:26)
Dzięki. Staram się i ładuję w to mnóstwo czasu, a efekty pojawiają się bardzo powoli. Wczoraj miałem lekki kryzys nawet i żałowałem, że nie kupiłem gotowego herpteka i nie zrobiłem go "sterylnie", ale dzisiaj mi przeszło.


mnóstwo czasu to swoją drogą ale ile hajsu niestety terrarystyka jest kosztownym hobby, ja moje ptaszniki oddałem ;/
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 8 2013 06:38am
No jak na ten moment wydałem na to terra już koło 1,5k, a jeszcze muszę dokupić tuby korkowe etc. W tej cenie jest już system zraszania + sterownik do terra, ale obie te rzeczy dotrą w przyszłym tyg.
Dość ładne światło daje ten promiennik faktycznie, podoba mi się. Tutaj nieco dalej od samego promiennika, ale barwy ładnie wydobywa i tak:


This post was edited by myr00n on Nov 8 2013 06:43am
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Nov 8 2013 06:45am
Quote (myr00n @ 8 Nov 2013 13:38)
No jak na ten moment wydałem na to terra już koło 1,5k, a jeszcze muszę dokupić tuby korkowe etc. W tej cenie jest już system zraszania + sterownik do terra, ale obie te rzeczy dotrą w przyszłym tyg.
Dość ładne światło daje ten promiennik faktycznie, podoba mi się. Tutaj nieco dalej od samego promiennika, ale barwy ładnie wydobywa i tak:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1382272_717225738305501_892597945_n.jpg


piękny
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 18 2013 03:08pm
System zraszania podłączony, muszę tylko wyciszyć kable, bo atm obijają się o terra. Sama pompa mistkinga jest super cicha ;o
Go Back To Polska Topic List
Prev1233234235236237268Next
Add Reply New Topic New Poll