d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1232233234235236268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 12 2013 12:02pm
W końcu znalazłem sklep z dużym wyborem korka. Zdecydowanie jest w czym przebierac :D

bioterr.pl
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 14 2013 03:35am
Quote (myr00n @ Oct 12 2013 08:02pm)
W końcu znalazłem sklep z dużym wyborem korka. Zdecydowanie jest w czym przebierac :D
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1380039_547408598663842_2110216893_n.jpg
bioterr.pl


O kurde, gdzie to?
Niezła sterta :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 14 2013 06:40am
Nie ma ktoś z was samiczki L. violaceopes?
Member
Posts: 6,900
Joined: Sep 17 2013
Gold: 0.00
Oct 14 2013 06:43am
mam chomika liczy sie ? :P
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Oct 14 2013 07:31am
Quote (New_Polish_section_Moderator @ 14 Oct 2013 14:43)
mam chomika liczy sie ?  :P



Jako pokarm :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 4 2013 07:07am
Ruszyły prace wystrojowe terrarium, od dzisiaj przyklejam na sylikon korek, poprowadziłem też rurkę od zamgławiania. Oprócz tego doszło mi kilka regałów, przydadzą się na maluszki pająków jak mi samiczki kilku gatunków podrosną.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 4 2013 11:29am
Quote (myr00n @ Nov 4 2013 03:07pm)
Ruszyły prace wystrojowe terrarium, od dzisiaj przyklejam na sylikon korek, poprowadziłem też rurkę od zamgławiania. Oprócz tego doszło mi kilka regałów, przydadzą się na maluszki pająków jak mi samiczki kilku gatunków podrosną.
http://i.imgur.com/p1ag4gO.jpg


no ladnie to wyglada. props
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 4 2013 05:22pm
Dzięki typie. Korek który ma być widoczny już jest całkowicie przyklejony/wpasowany, jutro jeszcze uszczelniam dolną część folią w płynie i odbieram plexi. Cholerstwo kosztowało 320zł łącznie za odcinek u góry i przód, ale przynajmniej z przodu będę miał jedną "szybę", czyli maks estetyki.
Żeby coś bardziej kolorowo było, wrzucam zdjęcie Megaphobema robustum:


This post was edited by myr00n on Nov 4 2013 05:22pm
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
Nov 5 2013 12:40am
Quote (myr00n @ Nov 4 2013 02:07pm)
Ruszyły prace wystrojowe terrarium, od dzisiaj przyklejam na sylikon korek, poprowadziłem też rurkę od zamgławiania. Oprócz tego doszło mi kilka regałów, przydadzą się na maluszki pająków jak mi samiczki kilku gatunków podrosną.
http://i.imgur.com/p1ag4gO.jpg


pająki nie boją się jak nakurwiasz w talerze? :(
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Nov 5 2013 02:38am
a ja zrobilem terrarium "brzoza tupolewska"



This post was edited by Keisper on Nov 5 2013 02:38am
Go Back To Polska Topic List
Prev1232233234235236268Next
Add Reply New Topic New Poll