Quote (myr00n @ Nov 4 2013 02:07pm)
Ruszyły prace wystrojowe terrarium, od dzisiaj przyklejam na sylikon korek, poprowadziłem też rurkę od zamgławiania. Oprócz tego doszło mi kilka regałów, przydadzą się na maluszki pająków jak mi samiczki kilku gatunków podrosną.
http://i.imgur.com/p1ag4gO.jpg
pająki nie boją się jak nakurwiasz w talerze?
