d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1231232233234235268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2013 02:07pm
Quote (myr00n @ Oct 11 2013 09:41pm)
Czasami biorę, ale to raczej przy przerzucaniu do innych pojemników/jak wyjdzie przy sprzątaniu. Nigdy nie wyciągam specjalnie żeby tylko wziąć na rękę.
Na łapach miałem już oprócz jakichś smithi/parahyban np lampropelme nigerrimum/poe metallica/cyriopagopus schioedtei. Jakoś żyję :)


O kurcze ; D
Szacun.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 11 2013 02:16pm
raz bralem emilie na rece, jak byla chora na ds. tak to nie ruszam pajonkow, bo nie widze takiej potrzeby
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 11 2013 02:17pm
Quote (Last_Hope @ 11 Oct 2013 21:07)
O kurcze ; D
Szacun.


Generalnie jezeli umiejętnie weźmeisz pająka na łapę, to Cię nie dziabnie mysląć, że jest na jakimś konarze. Smithi to prędzej się sama ukąsi niż Ciebie tbh ;D
Jedyne czego bym nie brał na łapy aktualnie to haplopelmy/inne jebnięte podziemniaki, bo czują się nienaturalnie poza norką.
e: niedługo będzie pewnie update w sprawie terrarium - polakierowałem kilkoma warstwami "budę" od terra, jutro wezmę się za montaż części terra. Muszę jeszcze przemyśleć wentylację oraz kupić i przyciąć plexi oraz blachę perforowaną. Musze przyznać, że wielkość terra będzie robiła wrażenie, 120x120x60cm jednak wygląda na większe niż sobie wyobrażałem patrząc na te liczby na kartce :D

This post was edited by myr00n on Oct 11 2013 02:20pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2013 02:22pm
Quote (bushlick @ Oct 11 2013 10:16pm)
raz bralem emilie na rece, jak byla chora na ds. tak to nie ruszam pajonkow, bo nie widze takiej potrzeby


no ja również nie biorę.

Dziś kupiłem mączniki do żarcia. Utuczę ją trochę :drool:
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 11 2013 02:23pm
Quote (myr00n @ Oct 11 2013 10:17pm)
Generalnie jezeli umiejętnie weźmeisz pająka na łapę, to Cię nie dziabnie mysląć, że jest na jakimś konarze. Smithi to prędzej się sama ukąsi niż Ciebie tbh ;D
Jedyne czego bym nie brał na łapy aktualnie to haplopelmy/inne jebnięte podziemniaki, bo czują się nienaturalnie poza norką.
e: niedługo będzie pewnie update w sprawie terrarium - polakierowałem kilkoma warstwami "budę" od terra, jutro wezmę się za montaż części terra. Muszę jeszcze przemyśleć wentylację oraz kupić i przyciąć plexi oraz blachę perforowaną. Musze przyznać, że wielkość terra będzie robiła wrażenie, 120x120x60cm jednak wygląda na większe niż sobie wyobrażałem patrząc na te liczby na kartce :D


ogolnie jak zapedzi sie pajaka np. penseta na podstawiona reke i utrzyma jego uwage na przedmiocie to ez. anyway nie robie tego, bo po co..
kiedys za gimba wzialem irminie na lape przy przenoszeniu do innego terra i skoczyla mi do wyra. dalo mi to do myslenia, bo byla srogo nazarta i jakby poleciala na kafelki to 100% rip.

Quote (Last_Hope @ Oct 11 2013 10:22pm)
no ja również nie biorę.

Dziś kupiłem mączniki do żarcia. Utuczę ją trochę  :drool:


ja tez kupilem dzisiaj maczniki :D kurna nie mam komu sprzedac tych smithi, a kupilbym sobie agame :x musze sie pozbyc czegos, bo mnie z domu wygonia

This post was edited by bushlick on Oct 11 2013 02:25pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2013 02:28pm
Jaką Agamę?

Zajebiste są te Kołnierzaste :D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 11 2013 02:28pm
Quote (bushlick @ 11 Oct 2013 21:23)
ogolnie jak zapedzi sie pajaka np. penseta na podstawiona reke i utrzyma jego uwage na przedmiocie to ez. anyway nie robie tego, bo po co..
kiedys za gimba wzialem irminie na lape przy przenoszeniu do innego terra i skoczyla mi do wyra. dalo mi to do myslenia, bo byla srogo nazarta i jakby poleciala na kafelki to 100% rip.



ja tez kupilem dzisiaj maczniki :D kurna nie mam komu sprzedac tych smithi, a kupilbym sobie agame :x musze sie pozbyc czegos, bo mnie z domu wygonia

Ja zawsze trzymam pająka maksymalnie pół metra nad ziemią, raczej na podłodze wykonuję czynności związane z terra.


Quote (Last_Hope @ 11 Oct 2013 21:28)
Jaką Agamę?

Zajebiste są te Kołnierzaste :D
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/dc/Chlamydosaurus_kingii.jpg/800px-Chlamydosaurus_kingii.jpg


Dośc drogie to akurat:<
Pewnie błotna/brodata

This post was edited by myr00n on Oct 11 2013 02:30pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 11 2013 02:35pm
Quote (myr00n @ Oct 11 2013 10:28pm)
Ja zawsze trzymam pająka maksymalnie pół metra nad ziemią, raczej na podłodze wykonuję czynności związane z terra.




Dośc drogie to akurat:<
Pewnie błotna/brodata


brodata, a wszystkie czynnosci z terra wykonuje na lozku o wymiarach 2.20x2.40 :D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 11 2013 02:39pm
Quote (bushlick @ 11 Oct 2013 21:35)
brodata, a wszystkie czynnosci z terra wykonuje na lozku o wymiarach 2.20x2.40 :D


To nawet lepiej. Ja wolę podłogę, bo żaden pająk mi się haczykami w nic nie wczepi :)
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Oct 12 2013 02:29am
Quote (bushlick @ 11 Oct 2013 22:35)
brodata, a wszystkie czynnosci z terra wykonuje na lozku o wymiarach 2.20x2.40 :D


tez mam wielkie lozko ale moje nadrzewniaki w moment opuszczaja jego terytoruim ;p

Quote (myr00n @ 11 Oct 2013 22:39)
To nawet lepiej. Ja wolę podłogę, bo żaden pająk mi się haczykami w nic nie wczepi :)


z podlogi to na ramie i z ramienia skok slizgowy znow na podloge :D



This post was edited by Keisper on Oct 12 2013 02:30am
Go Back To Polska Topic List
Prev1231232233234235268Next
Add Reply New Topic New Poll