d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1230231232233234268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 3 2013 12:57pm
Quote (myr00n @ Oct 3 2013 08:05pm)
No są trochę kobiece. ale nadal kapitalne.
Terra o zmierzchu <3 System zamgławiający zawsze spoko.
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q79/s720x720/1375103_697311350296940_70459713_n.jpg


Ale nic nie widać w środku.

This post was edited by Last_Hope on Oct 3 2013 12:58pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 3 2013 03:32pm
Quote (Last_Hope @ 3 Oct 2013 19:57)
Ale nic nie widać w środku.


Ty tak na serio?:D To się włącza na 15-20 minut rano i wieczorem.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2013 01:14pm
Quote (myr00n @ Oct 3 2013 11:32pm)
Ty tak na serio?:D To się włącza na 15-20 minut rano i wieczorem.


Aha - -' nie wiedziałem.

ISO Help w sexowaniu Smithiego:
http://imageshack.us/photo/my-images/31/ey38.jpg/
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 11 2013 01:17pm
Quote (Last_Hope @ Oct 11 2013 09:14pm)
Aha - -' nie wiedziałem.

ISO Help w sexowaniu Smithiego:
http://imageshack.us/photo/my-images/31/ey38.jpg/


99% samica
nie chce ktos kupic 4 smithi L5-8, 2 kedziorow L10, 11 i 1 vagansicy L14?

vagansica ma terra 25x55x45 szklane z pokrywa

This post was edited by bushlick on Oct 11 2013 01:18pm
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Oct 11 2013 01:17pm
samica
e/ ile dc? wiekszy zoom na plytke by sie przydal

This post was edited by Tardek_Salamon on Oct 11 2013 01:17pm
Member
Posts: 261
Joined: Sep 22 2013
Gold: 0.00
Oct 11 2013 01:18pm
Quote (Last_Hope @ Oct 11 2013 09:14pm)
Aha - -' nie wiedziałem.

ISO Help w sexowaniu Smithiego:
http://imageshack.us/photo/my-images/31/ey38.jpg/


to chlop

pacz jakie ma jajca
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2013 01:30pm
Quote (bushlick @ Oct 11 2013 09:17pm)
99% samica
nie chce ktos kupic 4 smithi L5-8, 2 kedziorow L10, 11 i 1 vagansicy L14?

vagansica ma terra 25x55x45 szklane z pokrywa


Quote (Tardek_Salamon @ Oct 11 2013 09:17pm)
samica
e/ ile dc? wiekszy zoom na plytke by sie przydal


Ma koło 3.5 - 4 DC. Starałem się zrobić drugie foto, ale poszła sobie z szyby :(
btw. Jak się kliknie w foto to jest mega wielkie - 4 MB
http://imageshack.us/f/31/ey38.jpg

Dzięki :) Spoko, że samiczka

This post was edited by Last_Hope on Oct 11 2013 01:31pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 11 2013 01:31pm
Potwierdzam, samiczka.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2013 01:32pm
Quote (myr00n @ Oct 11 2013 09:31pm)
Potwierdzam, samiczka.


No to 3 głosy na tak :)

Dzięki

btw. Bierzecie pająki na ręce? Wiem, że nie powinno się, bo to stres dla zwierzęcia itd.

Ale ja boje się złapać moją :/ Czuję za każdym razem, że mnie upierdoli.

This post was edited by Last_Hope on Oct 11 2013 01:33pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 11 2013 01:41pm
Quote (Last_Hope @ 11 Oct 2013 20:32)
No to 3 głosy na tak :)

Dzięki

btw. Bierzecie pająki na ręce? Wiem, że nie powinno się, bo to stres dla zwierzęcia itd.

Ale ja boje się złapać moją :/ Czuję za każdym razem, że mnie upierdoli.


Czasami biorę, ale to raczej przy przerzucaniu do innych pojemników/jak wyjdzie przy sprzątaniu. Nigdy nie wyciągam specjalnie żeby tylko wziąć na rękę.
Na łapach miałem już oprócz jakichś smithi/parahyban np lampropelme nigerrimum/poe metallica/cyriopagopus schioedtei. Jakoś żyję :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1230231232233234268Next
Add Reply New Topic New Poll