☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Pokaz Ryja Ze 2 Tygi Nie Bylo Tego Topiku > Chyba Najwieksza Zbita
Prev
1
230
231
232
233
234
261
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 41078
Replies: 2603
Track Topic
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#2311
Dec 1 2009 01:42pm
Quote (Pekin @ 1 Dec 2009 21:37)
http://i48.tinypic.com/4lpzlw.jpg
<:
czy mi się wydaje, czy on ma łeb od połowy ogolony maszynką?
The_Wubszczaks_Fan
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold
:
0.00
#2312
Dec 1 2009 01:42pm
Quote (Pekin @ 1 Dec 2009 20:40)
mam nadzieje ze o mnie to było
a myslales ze o kim?
mnie wszyscy olali ; (
Prezes
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 60%
#2313
Dec 1 2009 01:43pm
Quote (imnoise @ 1 Dec 2009 21:42)
czy mi się wydaje, czy on ma łeb od połowy ogolony maszynką?
zdaje ci sie bo rosniesz
Push3r
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold
:
133.37
#2314
Dec 1 2009 01:43pm
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Dec 1 2009 09:42pm)
a myslales ze o kim?
mnie wszyscy olali ; (
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Dec 1 2009 09:32pm)
http://i45.tinypic.com/fej7yp.jpg
coraz blizej swieta ; o
rozmylem sie ; /
zbych93
Member
Posts: 1,817
Joined: Jul 8 2008
Gold
:
88.00
#2315
Dec 1 2009 01:43pm
Quote (imnoise @ Dec 1 2009 07:42pm)
czy mi się wydaje, czy on ma łeb od połowy ogolony maszynką?
nie zdaje Ci się imo
Albarlex
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#2316
Dec 1 2009 01:43pm
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Dec 1 2009 07:42pm)
a myslales ze o kim?
mnie wszyscy olali ; (
Jakby co to do ruchania mamy barierę 50km
Pekin
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
93.00
Warn: 70%
#2317
Dec 1 2009 01:44pm
Quote (zbych93 @ Dec 1 2009 07:43pm)
nie zdaje Ci się imo
imo zdaje mu sie
The_Wubszczaks_Fan
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold
:
0.00
#2318
Dec 1 2009 01:45pm
Quote (Albarlex @ 1 Dec 2009 20:43)
Jakby co to do ruchania mamy barierę 50km
obawiam sie ze jestem hetero ; <
Albarlex
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#2319
Dec 1 2009 01:45pm
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Dec 1 2009 07:45pm)
obawiam sie ze jestem hetero ; <
Damn
MRCN
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold
:
0.41
Warn: 50%
#2320
Dec 1 2009 01:47pm
Quote (Pekin @ Dec 1 2009 08:37pm)
http://i48.tinypic.com/4lpzlw.jpg
<:
chudy jesteś
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
230
231
232
233
234
261
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact