d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1229230231232233469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 19 2013 03:42am
Ja wczoraj około 5,2km, ostatni dzień na mazurach, teraz kilka dni w Warszawie i 22lipca jadę do Łeby poznawać nowe trasy biegowe. :D Zdjęcie z wczorajszego biegu.
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 19 2013 03:43am
Ja się właśnie szykuję odpalam Endomondo i robię 8km.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 19 2013 03:58am
@ Bobek, przy takich widokach to można biegać i biegać :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 19 2013 03:17pm
Dzisiejsze wybieganie, 9,47km w tempie 4:25, biegło się dobrze chociaż momentami przeszkadzał silny wiatr. Od sierpnia zamierzam zwiększyć kilometraż bo przygotowuję się do maratonu Warszawskiego, zobaczymy jak to wyjdzie, będzie to mój debiut.
A Wy jak tam biegacie coś? Czy poniosły Was wakacje i nie ma czasu na bieganie?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 19 2013 03:32pm
Biegam co drugi dzień regularnie, tydzień przerwy od sportu zrobił swoje i kolano już ok.
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Jul 19 2013 03:32pm
Quote (b0b3k @ 19 Jul 2013 22:17)
Dzisiejsze wybieganie, 9,47km w tempie 4:25, biegło się dobrze chociaż momentami przeszkadzał silny wiatr. Od sierpnia zamierzam zwiększyć kilometraż bo przygotowuję się do maratonu Warszawskiego, zobaczymy jak to wyjdzie, będzie to mój debiut.
A Wy jak tam biegacie coś? Czy poniosły Was wakacje i nie ma czasu na bieganie?


Ja dzisiaj ~18km w słabym tempie 5:20, zjadłem za dużo i poszedłem biegać zbyt szybko. Teraz już zwalniam, bo za tydzień startuję w maratonie.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 19 2013 03:58pm
Quote (Zaop @ 19 Jul 2013 23:32)
Ja dzisiaj ~18km w słabym tempie 5:20, zjadłem za dużo i poszedłem biegać zbyt szybko. Teraz już zwalniam, bo za tydzień startuję w maratonie.


Na jaki czas liczysz?:>
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Jul 20 2013 12:58am
Quote (b0b3k @ 19 Jul 2013 22:58)
Na jaki czas liczysz?:>


Pewnie coś koło 3:40-3:45, kolano przez baardzo długi czas nie pozwalało mi ćwiczyć i przez to miałem krótki okres przygotowawczy. Zobaczymy jeszcze jaka pogoda się trafi, bo od niej może dużo zależeć.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 20 2013 07:20am
Dzisiejsze wolniejsze wybieganie, 13km w tempie około 5:05 na km.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jul 21 2013 06:30am
Mocniejszy akcent w pełnym słońcu.
8km na rozgrzewkę i 10,5km w tempie startowym na maraton (bieg ciągły).

Go Back To Polska Topic List
Prev1229230231232233469Next
Add Reply New Topic New Poll