Quote (b0b3k @ 19 Jul 2013 22:17)
Dzisiejsze wybieganie, 9,47km w tempie 4:25, biegło się dobrze chociaż momentami przeszkadzał silny wiatr. Od sierpnia zamierzam zwiększyć kilometraż bo przygotowuję się do maratonu Warszawskiego, zobaczymy jak to wyjdzie, będzie to mój debiut.
A Wy jak tam biegacie coś? Czy poniosły Was wakacje i nie ma czasu na bieganie?
Ja dzisiaj ~18km w słabym tempie 5:20, zjadłem za dużo i poszedłem biegać zbyt szybko. Teraz już zwalniam, bo za tydzień startuję w maratonie.