d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1229230231232233268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Oct 2 2013 02:44am
Quote (myr00n @ 2 Oct 2013 10:31)
Nie mam pojęcia, zobaczę dzisiaj wieczorem przy paru gatunkach - może np.pomarańczowe części odnóży u smithi/robustum będą miały jakiś jebitny kolor :)


avicularia czy jakoś tak może też fajnie się świecić na niebiesko
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Oct 2 2013 02:48am
awikularie sa dla pedaluw
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2013 02:50am
Quote (Tardek_Salamon @ 2 Oct 2013 09:48)
awikularie sa dla pedaluw


Są zajebiste.
Quote (kipone @ 2 Oct 2013 09:44)
avicularia czy jakoś tak może też fajnie się świecić na niebiesko


Nie sądze, to raczej wydobywa jaśniejsze kolory.

e: wczoraj odebrałem "budę" terra. ja pierdole, trochę to duże :D Najpierw biore się za lakierowanie całej powierzchni, potem skrecanie i uszczelnianie sylikonem

This post was edited by myr00n on Oct 2 2013 02:55am
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Oct 2 2013 03:02am
igor nie dyskutuj
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Oct 2 2013 03:05am
Quote (myr00n @ 2 Oct 2013 10:50)
Są zajebiste.


true

Quote (Tardek_Salamon @ 2 Oct 2013 11:02)
igor nie dyskutuj


nie znasz się a ci co się nie znają są dla pedałów
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Oct 2 2013 03:20am
tak, nie znam sie
e/ facet jarajacy sie avkami to taki sam facet, ktory pali pedalki :<

This post was edited by Tardek_Salamon on Oct 2 2013 03:20am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2013 06:05am
Quote (Tardek_Salamon @ 2 Oct 2013 10:20)
tak, nie znam sie
e/ facet jarajacy sie avkami to taki sam facet, ktory pali pedalki :<


E tam. Ja najbardziej jaram się pampho/poe/lampro/cyrio, ale avki moim zdaniem są prześwietne też.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 3 2013 07:08am
Wczoraj dobrałem fogger do terrarium. Nawilżacz powietrza tv-50 z alledrogo i 1,5m węża 30mm średnicy z casto. Bardzo wydajna sprawa, aktualne terra viridisa zamgławia mi w ciąglu kilkunastu sekund, więc powinno też styknąć na to większe :D
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Oct 3 2013 07:27am
Quote (myr00n @ Oct 2 2013 02:05pm)
E tam. Ja najbardziej jaram się pampho/poe/lampro/cyrio, ale avki moim zdaniem są prześwietne też.


ja tam ich nie lubie, kolory maja imo okropne, takie typowo kobiece i w ogole te ogromne ilosci wloskow mnie odrzucaja
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 3 2013 12:05pm
No są trochę kobiece. ale nadal kapitalne.
Terra o zmierzchu <3 System zamgławiający zawsze spoko.


This post was edited by myr00n on Oct 3 2013 12:05pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1229230231232233268Next
Add Reply New Topic New Poll