Quote (Tardek_Salamon @ 2 Oct 2013 09:48)
awikularie sa dla pedaluw
Są zajebiste.
Quote (kipone @ 2 Oct 2013 09:44)
avicularia czy jakoś tak może też fajnie się świecić na niebiesko
Nie sądze, to raczej wydobywa jaśniejsze kolory.
e: wczoraj odebrałem "budę" terra. ja pierdole, trochę to duże

Najpierw biore się za lakierowanie całej powierzchni, potem skrecanie i uszczelnianie sylikonem
This post was edited by myr00n on Oct 2 2013 02:55am