d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1222324252682Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 1 2013 04:06pm
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 2 2013 03:41am
ściongom :drool:
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 2 2013 06:19am
20 rank, gra sie baardzo przyzwoicie, biegam z shotgunem al lthe time, wiec jest ciezk odosc ; p Anyway Fajna mozlowosc mocowania 2 celownikow, jeden z wykly drugi dokrecany z boku.
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Nov 2 2013 06:21am
Quote (blejdowy @ Nov 2 2013 01:19pm)
20 rank, gra sie baardzo przyzwoicie, biegam z shotgunem al lthe time, wiec jest ciezk odosc ; p Anyway Fajna mozlowosc mocowania 2 celownikow, jeden z wykly drugi dokrecany z boku.


nie ma cie na ts - walsiz w chuja
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 2 2013 06:25am
Quote (Krul_Zmywaka @ Nov 2 2013 01:21pm)
nie ma cie na ts - walsiz w chuja


gralem sam w sumie, no z kolega z rl przez chwile, jaki ts? Jakies loginy do origin ?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 2 2013 11:01am
Quote (blejdowy @ 2 Nov 2013 14:19)
20 rank, gra sie baardzo przyzwoicie, biegam z shotgunem al lthe time, wiec jest ciezk odosc ; p Anyway Fajna mozlowosc mocowania 2 celownikow, jeden z wykly drugi dokrecany z boku.


jak odblokowac shotguna? tzn czy jest inny sposob niz wbicie tych tysiecy punktow supportem
nie wiem, cos nie umiem grac ta podstawowa bronia supporta i nie mam jak wbijac tych punktow. w bf3 potrafilem ciagle latac z m249 i bylo git, teraz nie moge nikogo zabic ;\
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 2 2013 11:01am
jak gracie w singla pozbierajcie wszystkie dog tagi

Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 2 2013 11:03am
Quote (cOr @ Nov 2 2013 06:01pm)
jak odblokowac shotguna? tzn czy jest inny sposob niz wbicie tych tysiecy punktow supportem
nie wiem, cos nie umiem grac ta podstawowa bronia supporta i nie mam jak wbijac tych punktow. w bf3 potrafilem ciagle latac z m249 i bylo git, teraz nie moge nikogo zabic ;\


rzucaj ammo
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 2 2013 01:17pm
jakie bronie odblokowuje sie po kampani? bo mi po kazdej zakonczonej misji pokazuje "bronie 0/3"
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 3 2013 12:42pm
Quote
BŁĄD
Rozłączenie z grą: wyrzucił cię administrator. Podany powód: Sorry, players from Poland are not allowed.


Boją sie germańskie kurwy Polakow B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1222324252682Next
Add Reply New Topic New Poll