Quote (blejdowy @ 2 Nov 2013 14:19)
20 rank, gra sie baardzo przyzwoicie, biegam z shotgunem al lthe time, wiec jest ciezk odosc ; p Anyway Fajna mozlowosc mocowania 2 celownikow, jeden z wykly drugi dokrecany z boku.
jak odblokowac shotguna? tzn czy jest inny sposob niz wbicie tych tysiecy punktow supportem
nie wiem, cos nie umiem grac ta podstawowa bronia supporta i nie mam jak wbijac tych punktow. w bf3 potrafilem ciagle latac z m249 i bylo git, teraz nie moge nikogo zabic ;\