☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter
Prev
1
22
23
24
25
26
40
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 6865
Replies: 397
Track Topic
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#231
May 1 2013 05:22am
Quote (Lander @ 1 May 2013 11:42)
jakby ktoś szukał: modlić się można w neverwinter w lokacji oznaczonej na mapie pod szóstką.
nie pod szóstką jednak, w każdym razie "campfire"
ALE JA NIE MIESZKAM W NEVERWINTER
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#232
May 1 2013 05:24am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 01:22pm)
ALE JA NIE MIESZKAM W NEVERWINTER
nom a gdzie pod mostem pewnie hehe
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#233
May 1 2013 05:24am
gra nie jest zla, chociaz dla mnie wszystko takie sztywne, moze przez ten ping w grze jak narazie.
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#234
May 1 2013 05:25am
Quote (blejdowy @ May 1 2013 01:24pm)
gra nie jest zla, chociaz dla mnie wszystko takie sztywne, moze przez ten ping w grze jak narazie.
jaki ping ;o ja mam wszystko elo
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#235
May 1 2013 05:27am
Quote (Lander @ May 1 2013 12:25pm)
jaki ping ;o ja mam wszystko elo
ciagle ludzie narzekaja na delay, ho
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#236
May 1 2013 05:30am
Quote (blejdowy @ May 1 2013 01:27pm)
ciagle ludzie narzekaja na delay, ho
wczoraj to wiem ze byly problemy ale dzisiaj wszystko śmiga, i nawet alt-tab zrobili po katolicku
K4P0
Member
Posts: 17,938
Joined: May 9 2008
Gold
:
6,562.00
#237
May 1 2013 05:31am
Quote (Cynicfm @ May 1 2013 12:47pm)
pinkgirl, jaki facet ci funduje operacje cycek?
Pawel z jsp
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#238
May 1 2013 05:41am
Quote (Lander @ 1 May 2013 12:30)
wczoraj to wiem ze byly problemy ale dzisiaj wszystko śmiga, i nawet alt-tab zrobili po katolicku
jaki ty masz lvl?
dobilem 5 i jakos mi sie znudzilo ;o
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#239
May 1 2013 05:45am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 01:41pm)
jaki ty masz lvl?
dobilem 5 i jakos mi sie znudzilo ;o
13 ;o
Insane_guy_with_the_cheese
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold
:
290.01
Warn: 30%
#240
May 1 2013 06:01am
hej koledzy czy ta gra jest dobra??
ps: LEWYYYY!!!
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
22
23
24
25
26
40
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact