d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1222324252640Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 05:22am
Quote (Lander @ 1 May 2013 11:42)
jakby ktoś szukał: modlić się można w neverwinter w lokacji oznaczonej na mapie pod szóstką.

nie pod szóstką jednak, w każdym razie "campfire"


ALE JA NIE MIESZKAM W NEVERWINTER :(
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 05:24am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 01:22pm)
ALE JA NIE MIESZKAM W NEVERWINTER :(


nom a gdzie pod mostem pewnie hehe
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 1 2013 05:24am
gra nie jest zla, chociaz dla mnie wszystko takie sztywne, moze przez ten ping w grze jak narazie.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 05:25am
Quote (blejdowy @ May 1 2013 01:24pm)
gra nie jest zla, chociaz dla mnie wszystko takie sztywne, moze przez ten ping w grze jak narazie.


jaki ping ;o ja mam wszystko elo
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 1 2013 05:27am
Quote (Lander @ May 1 2013 12:25pm)
jaki ping ;o ja mam wszystko elo


ciagle ludzie narzekaja na delay, ho
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 05:30am
Quote (blejdowy @ May 1 2013 01:27pm)
ciagle ludzie narzekaja na delay, ho


wczoraj to wiem ze byly problemy ale dzisiaj wszystko śmiga, i nawet alt-tab zrobili po katolicku
Member
Posts: 17,938
Joined: May 9 2008
Gold: 6,562.00
May 1 2013 05:31am
Quote (Cynicfm @ May 1 2013 12:47pm)
pinkgirl, jaki facet ci funduje operacje cycek?



Pawel z jsp
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 05:41am
Quote (Lander @ 1 May 2013 12:30)
wczoraj to wiem ze byly problemy ale dzisiaj wszystko śmiga, i nawet alt-tab zrobili po katolicku


jaki ty masz lvl?
dobilem 5 i jakos mi sie znudzilo ;o
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 05:45am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 01:41pm)
jaki ty masz lvl?
dobilem 5 i jakos mi sie znudzilo ;o


13 ;o
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 1 2013 06:01am
hej koledzy czy ta gra jest dobra??

ps: LEWYYYY!!!
Go Back To Polska Topic List
Prev1222324252640Next
Closed New Topic New Poll