d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1222324252683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jul 23 2011 05:44pm
Quote (l1pa @ Jul 24 2011 01:43am)
lol moje maroko ma 2m wysokosci juz :DDD nie chcesz widziec jak wyglada, caly czas w szklarni :D


gratuluję uprawy
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 23 2011 05:45pm
Quote (Fajczak @ Jul 24 2011 12:44am)
gratuluję uprawy


z checia dał bym foto ale NN zeby ludzie widzieli :D
dam jak juz bedzie po wszystkim, bo teraz sam mam cisnienie jak widze calego ^_^
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jul 23 2011 05:45pm
Quote (l1pa @ Jul 24 2011 01:45am)
z checia dał bym foto ale NN zeby ludzie widzieli :D
dam jak juz bedzie po wszystkim, bo teraz sam mam cisnienie jak widze calego ^_^


Podzieliłbyś się :(
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 23 2011 05:46pm
Quote (l1pa @ 24 Jul 2011 00:43)
lol moje maroko ma 2m wysokosci juz :DDD nie chcesz widziec jak wyglada, caly czas w szklarni :D


lou, moja bleberry zostala posadzona w styczniu i jest w boxie do tej pory i tez ma cos ponad 2m tylko przy hard LST ;D + 6 x white widow x big bud na 2 x 250w od dp no kurwa ;d jeszcze ~2 tyg max i harvest :D juz jebe je miodem i od wczoraj leje ripen ;D
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 23 2011 05:48pm
a tak btw jakbys lipka mial jakies problemy cz cos to wal smialo mam advanced growera na haszyszowym forum ino nie pisze z niego ani w ogole bo mam od tera stale ip i acc lezy ;D
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 23 2011 05:49pm
Quote (Prezes @ Jul 24 2011 12:46am)
lou, moja bleberry zostala posadzona w styczniu i jest w boxie do tej pory i tez ma cos ponad 2m tylko przy hard LST ;D + 6 x white widow x big bud na 2 x 250w od dp no kurwa ;d jeszcze ~2 tyg max i harvest :D juz jebe je miodem i od wczoraj leje ripen ;D


NO TO GZZZ :D
ja powiem ze to moja pierwsza uprawa :D stoi sobie w szklarni outdoor :D ale idzie wchuj ladnie ^_^ z tego co mi ziomek drugi powiada to jeszce miecha i zbiory, dosc duuuzeee chyba ^_^
a royal automaty bede indoor robil za kilka dni


Quote (Prezes @ Jul 24 2011 12:48am)
a tak btw jakbys lipka mial jakies problemy cz cos to wal smialo mam advanced growera na haszyszowym forum ino nie pisze z niego ani w ogole bo mam od tera stale ip i acc lezy ;D



dobrze wiedziec :DDD


This post was edited by l1pa on Jul 23 2011 05:51pm
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Jul 23 2011 05:50pm
Przekroczyłem 12000 postów, jest lans.
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 23 2011 05:53pm
to spoko, a z dwarfami to je ciagle nakurwiaj LST zobaczysz co potrafia ;] ziomek z rl ma fotorelke na haszyszu co zrobil z white dwarfami :D + jestem jednym z rozsyłających paczki z seedami w konkursie " dobrzy z natury " :D obczaj może coś wygrasz i dostaniesz mega gratisa od misia ;D a co do outdoora to ten rok zajebalem ;/ mialem siac 50 x ak47 ale na " indoorze " mialem krzakow wchuj i nie chcialo mi sie pierdolic ino ziomeg kilka white widow wyjebal na outa coby bylo na sylwka normalne bakanie ;d
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 23 2011 05:55pm
Quote (Prezes @ Jul 24 2011 12:53am)
to spoko, a z dwarfami to je ciagle nakurwiaj LST zobaczysz co potrafia ;] ziomek z rl ma fotorelke na haszyszu co zrobil z white dwarfami :D + jestem jednym z rozsyłających paczki z seedami w konkursie " dobrzy z natury " :D obczaj może coś wygrasz i dostaniesz mega gratisa od misia ;D a co do outdoora to ten rok zajebalem ;/ mialem siac 50 x ak47 ale na " indoorze " mialem krzakow wchuj i nie chcialo mi sie pierdolic ino ziomeg kilka white widow wyjebal na outa coby bylo na sylwka normalne bakanie ;d


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
moze lepiej ta rozmowe zostawimi na pM :d

ja poczatkowy dopiero co zaczalem ^_^
a co za konkurs ? bo mam acc ale nic prawie nie pisalem na foruim tamtym ;D gieb info na pm
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 23 2011 06:00pm
Quote (l1pa @ 24 Jul 2011 00:55)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 
moze lepiej ta rozmowe zostawimi na pM :d

ja poczatkowy dopiero co zaczalem ^_^
a co za konkurs ? bo mam acc ale nic prawie nie pisalem na foruim tamtym ;D gieb info na pm


nie mam sily pmow pisac ;d napisz na gg 542663 jakbys mial jakies problemy cz cos ;d a co do konkursu to wpisz sobie w google " haszysz - dobrzy z natury " ;d w skrocie pomagasz komus, robisz ss, dostajesz nasiona etc ;d

spadam spac bo sie tak ujebalem ze ledwo patrze panny brat mnie do domu przywiozl wstyd jak chuj ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1222324252683Next
Add Reply New Topic New Poll