Quote (Prezes @ Jul 24 2011 12:46am)
lou, moja bleberry zostala posadzona w styczniu i jest w boxie do tej pory i tez ma cos ponad 2m tylko przy hard LST ;D + 6 x white widow x big bud na 2 x 250w od dp no kurwa ;d jeszcze ~2 tyg max i harvest

juz jebe je miodem i od wczoraj leje ripen ;D
NO TO GZZZ
ja powiem ze to moja pierwsza uprawa

stoi sobie w szklarni outdoor

ale idzie wchuj ladnie

z tego co mi ziomek drugi powiada to jeszce miecha i zbiory, dosc duuuzeee chyba
a royal automaty bede indoor robil za kilka dni
Quote (Prezes @ Jul 24 2011 12:48am)
a tak btw jakbys lipka mial jakies problemy cz cos to wal smialo mam advanced growera na haszyszowym forum ino nie pisze z niego ani w ogole bo mam od tera stale ip i acc lezy ;D
dobrze wiedziec :DDD
This post was edited by l1pa on Jul 23 2011 05:51pm