d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev12223242526476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 11:05am
Quote (sonGokuSsj4 @ 30 Jun 2010 19:01)
znak zapytania w kółeczku ponad przyciskiem "Podgląd"


obczaj krok 4, dostaniemy antymaterie, daj nick albo wyslij buddy do mnie, nick: JimRaynor
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 11:06am
Quote (lszcz @ Jun 30 2010 07:05pm)
obczaj krok 4, dostaniemy antymaterie, daj nick albo wyslij buddy do mnie, nick: JimRaynor


2,5k a potrzebujesz minimum 10k, zeby na tydzien jakiegos oficera wlaczyc :D

This post was edited by Grigo on Jun 30 2010 11:07am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 11:07am
Quote (Grigo @ 30 Jun 2010 19:06)
2,5k a potrzebujesz minimum 10k, zeby na tydzien jakiegos oficera wlaczyc :D


a tamn :C

/fake e krok 5 ofc
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 11:08am
Quote (lszcz @ Jun 30 2010 05:05pm)
obczaj krok 4, dostaniemy antymaterie, daj nick albo wyslij buddy do mnie, nick: JimRaynor


Starkraftowiec :rolleyes:

ty to zrob bo ja tego interface nie ogarniam :cry:

"Suu" here
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 11:11am
Quote (sonGokuSsj4 @ 30 Jun 2010 19:08)
Starkraftowiec :rolleyes:

ty to zrob bo ja tego interface nie ogarniam :cry:

"Suu"  here


done, masz na gorze "znajomi" :]
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 11:15am
Quote (lszcz @ Jun 30 2010 05:11pm)
done, masz na gorze "znajomi" :]


to działa tylko w 1 strone ?
bo ja nie mam haczyka przy "Sformułuj zapytanie buddy"
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 30 2010 11:17am
ja wyszukuje i tam jakos robie, jade na ognisko :x 5/1/0/3 mam :o

sie robi
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 11:18am
5/2/0/4 ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 11:19am
5/0/0/3... Nie bylo mnie przez 2 godziny w domu, oto efekt :D Kliknalem 3 budowle przed wyjsciem kolo 16


e/ 1 (Miejsce 321 z 2.678)

This post was edited by Grigo on Jun 30 2010 11:20am
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 11:22am
Quote (Grigo @ Jun 30 2010 05:19pm)
5/0/0/3... Nie bylo mnie przez 2 godziny w domu, oto efekt :D Kliknalem 3 budowle przed wyjsciem kolo 16


e/ 1 (Miejsce 321 z 2.678)


masz pacca ? :o
Go Back To Polska Topic List
Prev12223242526476Next
Add Reply New Topic New Poll