Quote (unstoppable_one @ Wed, 7 Oct 2009, 16:19)
No proszę, 10 strona, a jeszcze nikt nie wyskoczył z kupą zwaną "Włochaty".
Jestem pod wrażeniem.
Chwała
Bogu Njaguarowi.
Quote (pawlosek @ Wed, 7 Oct 2009, 16:20)
http://www.youtube.com/watch?v=V-z1ef1xlfg
@myr00n - The Hives są epiccy.
W wieku 10lat zaczynałem od Dezertera, Defektu Muzgó i paru innych ;D
This post was edited by Hate_Me on Oct 7 2009 08:21am