d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1222324252643Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,765
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Oct 21 2025 11:26am
nie mam żadnych social mediów . w razie suspencji możemy się wymienić mailami Kochanie! tęsknie za Tobą B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 21 2025 12:53pm
Jay, wstałeś? ;)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 11:06am
^wrapsI don't have any social media. If you have any questions, we can exchange emails. Honey! I miss you.B)


Dobry wieczór, kochanie! Bardzo za tobą tęskniłam! Cieszę się, że udało nam się skontaktować przez e-mail! Już wróciłam! Postaram się jak mogę, żeby nie zostać ponownie zawieszoną! Kocham cię! :hug: :wub:

^wrapsJay, are you up?;)


Przykro mi z tego powodu, przyjacielu! Dostałem 3-dniowe zawieszenie, które w rzeczywistości trwało prawie 4 dni! Ale już wróciłem! Jak się masz? :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 11:09am
Dobry wieczór, kochanie! Bardzo za tobą tęskniłam! Cieszę się, że udało nam się skontaktować przez e-mail! Już wróciłam! Postaram się jak mogę, żeby nie zostać ponownie zawieszoną! Kocham cię! :hug: :wub:



Przykro mi z tego powodu, przyjacielu! Dostałem 3-dniowe zawieszenie, które w rzeczywistości trwało prawie 4 dni! Ale już wróciłem! Jak się masz? :)


Dobrze, pooddawałem cześć długów, spłaciłem 2 osoby. Postanowiłem również zmienić nazwę konta :)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 11:14am
Okay, I paid off some of my debts and paid off two people. I also decided to change the account name.:)


Bardzo dobrze! Cieszę się, że wychodzisz z dołka! Chyba mam trochę większe długi, lol! Ale w końcu się z tego wykaraska! Podoba mi się też zmiana nazwy! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 11:16am
Bardzo dobrze! Cieszę się, że wychodzisz z dołka! Chyba mam trochę większe długi, lol! Ale w końcu się z tego wykaraska! Podoba mi się też zmiana nazwy! :D


Jak mi starczy pieniędzy, to spłacę jeszcze jedną osobę, ale z tym się nie spieszy. Najważniejsze, że bratu oddałem i Jaśkowi. Ola spłaciłem gdzieś po drodze tytoniem. Dzięki, chciałem mieć nazwę, która ma jakieś znaczenie :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 11:39am
If I have enough money, I'll pay off one more person, but I'm in no hurry. The most important thing is that I paid back my brother and Jasiek. I paid off Ola with tobacco somewhere along the way. Thanks, I wanted a name with meaning :+)


To dobry pomysł, żeby spłacić jeszcze jedną osobę, jeśli możesz! Wiem, że teraz to boli, ale spłacając dług, pomagasz swojej przyszłej osobie! :)

Czy „fafnirek” nie oznaczało „fan”? Wiem, że czasami mój tłumacz tłumaczył „fafnirek” jako „fan”! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 11:41am
To dobry pomysł, żeby spłacić jeszcze jedną osobę, jeśli możesz! Wiem, że teraz to boli, ale spłacając dług, pomagasz swojej przyszłej osobie! :)

Czy „fafnirek” nie oznaczało „fan”? Wiem, że czasami mój tłumacz tłumaczył „fafnirek” jako „fan”! :D


Wychodzę z założenia, że może trochę poczekać, a na pewno nie będzie mnie ścigał. fafnirek, to zdrobnienie od fafnir, taki nick miałem przez wiele lat na diablo.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 11:44am
I assume he can wait a while, and he definitely won't come after me. Fafnirek is a diminutive of Fafnir, and that was my nickname on Diablo for many years.


Aha, rozumiem! Lol, moja stara nazwa na d2 to paulwall1238! To starszy raper z Teksasu! Nie wiem, czy słyszałeś o nim! :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 11:50am
Aha, rozumiem! Lol, moja stara nazwa na d2 to paulwall1238! To starszy raper z Teksasu! Nie wiem, czy słyszałeś o nim! :lol:


W życiu :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1222324252643Next
Add Reply New Topic New Poll