d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1228229230231232469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jul 9 2013 02:47am
Quote (karolek85 @ Jul 9 2013 10:14am)
arachno_m weź udostępnij swoje treningi na endomondo.

są udostępnione dla znajomych - dodaj mnie :)
Member
Posts: 830
Joined: Feb 3 2013
Gold: 82.00
Jul 9 2013 02:57am
Quote (arachno_m @ Jul 9 2013 09:47am)
są udostępnione dla znajomych  - dodaj mnie :)


dodane
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 9 2013 01:43pm
Tydzien przerwy i teraz z kolanem jest ok, jutro próba biegania.
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold: 1.96
Jul 9 2013 03:10pm
Quote (Grigo @ Jul 9 2013 07:43pm)
Tydzien przerwy i teraz z kolanem jest ok, jutro próba biegania.


Ja potrzebowałem miesiąca, a po ostatniej grze w piłkę nożną znowu je trochę czuję. Powodzenia.

Dzisiaj zrobiłem swoje pierwsze 5km ciągiem :D Nie powiem, cieszy.

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 10 2013 02:45am
Quote (Maramora @ 9 Jul 2013 23:10)
Ja potrzebowałem miesiąca, a po ostatniej grze w piłkę nożną znowu je trochę czuję. Powodzenia.

Dzisiaj zrobiłem swoje pierwsze 5km ciągiem :D Nie powiem, cieszy.


Pamiętam jak niedawno zaczynałeś marszo-biegi, a teraz 5km, nieźle.

Dziś poszedłem się przebiec i kolano jak nowe! Dobrze było zrobić kompletny tydzień bez biegania, roweru i nie kombinować, teraz mogę wrócić do regularnych treningów. Następny w piątek.
Dzisiejszy trening był bardziej o charakterze mentalnym, po kilku km miałem wielki opór, żeby kontynuować, zadyszka, kłucie w klacie, organizm wył STOP. Jednak zacisnąłem zęby i zrobiłem jeszcze 2x tyle, w tym ten zasrany podbieg w lesie ^_^ "Możesz więcej niż myślisz" - to prawda.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 12 2013 03:19am
Dziś ta sama trasa co we środę, ale bez większych problemów :) I am back in the game B)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 15 2013 06:48am
Cześć, wcześniej jakoś nie było czasu na logowanie na d2jsp, od wtorku jestem na mazurach i dopiero 2 bieg mam za sobą, ciężko bywa bo wieczorami tankujemy sporo - dzisiaj podczas biegania strasznie męczyła mnie zgaga, ale nie ma co się zbytnio rozwodzić na ten temat.
Trasy biegowe przepiękne, właśnie tego potrzebowałem - zmiany otoczenia, to jest to :D Dzisiejsza trasa dosyć wymagająca, dużo podbiegów, jeden podbieg prawie 0,5km. Wrzucam mapkę biegu.
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 15 2013 09:17am
@bobek niezle nakurwiasz panie, tez bym tak chcial : )

ja wlasnie wrocilem z godzinnego biegu, juz sie chyba lydy i stawy poprzyzwyczajaly do betonu bo biegam co 2 dzien i jest dobrze (zebym tylko nie zapeszyl :ph34r: ), a pamietam czasy jak musialem zaciskac zeby takie bole odczuwalem :E
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Jul 15 2013 09:40am
Ja dzisiaj ruszam na jakies wybieganie, zobaczymy jak pogoda dopisze, bo mam zamiar zrobić przynajmniej 15 kilometrów. Zazdroszczę widoków na mazurach!
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 19 2013 03:35am
Jak tam, biegacie coś? :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1228229230231232469Next
Add Reply New Topic New Poll