Quote (Maramora @ 9 Jul 2013 23:10)
Ja potrzebowałem miesiąca, a po ostatniej grze w piłkę nożną znowu je trochę czuję. Powodzenia.
Dzisiaj zrobiłem swoje pierwsze 5km ciągiem

Nie powiem, cieszy.
Pamiętam jak niedawno zaczynałeś marszo-biegi, a teraz 5km, nieźle.
Dziś poszedłem się przebiec i kolano jak nowe! Dobrze było zrobić kompletny tydzień bez biegania, roweru i nie kombinować, teraz mogę wrócić do regularnych treningów. Następny w piątek.
Dzisiejszy trening był bardziej o charakterze mentalnym, po kilku km miałem wielki opór, żeby kontynuować, zadyszka, kłucie w klacie, organizm wył STOP. Jednak zacisnąłem zęby i zrobiłem jeszcze 2x tyle, w tym ten zasrany podbieg w lesie

"Możesz więcej niż myślisz" - to prawda.