Quote (marvolo @ Sep 30 2013 10:45pm)
mam terra z boasem, potrzebuje jakies dodatkowe ogrzewanie, mata grzewacza i lampa nie daja rady a jeszcze nie ma zimy XD .... potrzebuje jakies info od speca co najlepsze bo zarowy tam bez klosza nie wasadze szkoda weza
wykmin se jakas siatke, wsadz zarowke i zrob tak, zeby miedzy siatka a zarowka byla kilka cm odstepu to waz nie bedzie miec do niej dostepu. u mojego ecc taka opcja sie sprawdza. chociaz i tak jebany smiec siedzi tylko w basenie ;s