d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1228229230231232268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 30 2013 02:16pm
Quote (myr00n @ 30 Sep 2013 21:15)
Przejąłem się.



W takim razie kolejne mogły się pojawić na kolejnej giełdzie. Zanim balfouri weszły na rynek już było gotowych parę kokonów na sokotrze z tego co pamietam. Jeden z nich pojechal do hamm/marbach jako "pierwsze rozmnozenie" za 1000% kwoty, kolejne na nastepne gieldy za mniej :)


brak skruchy
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 02:17pm
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 10:15pm)
Przejąłem się.



W takim razie kolejne mogły się pojawić na kolejnej giełdzie. Zanim balfouri weszły na rynek już było gotowych parę kokonów na sokotrze z tego co pamietam. Jeden z nich pojechal do hamm/marbach jako "pierwsze rozmnozenie" za 1000% kwoty, kolejne na nastepne gieldy za mniej :)


no o tym mowie, ze z pierwszego rozmnozenia ceny moga byc skurwysynsko duze ;d
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 30 2013 02:45pm
mam terra z boasem, potrzebuje jakies dodatkowe ogrzewanie, mata grzewacza i lampa nie daja rady a jeszcze nie ma zimy XD .... potrzebuje jakies info od speca co najlepsze bo zarowy tam bez klosza nie wasadze szkoda weza
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 02:49pm
Quote (marvolo @ Sep 30 2013 10:45pm)
mam terra z boasem, potrzebuje jakies dodatkowe ogrzewanie, mata grzewacza i lampa nie daja rady a jeszcze nie ma zimy XD .... potrzebuje jakies info od speca co najlepsze bo zarowy tam bez klosza nie wasadze szkoda weza


wykmin se jakas siatke, wsadz zarowke i zrob tak, zeby miedzy siatka a zarowka byla kilka cm odstepu to waz nie bedzie miec do niej dostepu. u mojego ecc taka opcja sie sprawdza. chociaz i tak jebany smiec siedzi tylko w basenie ;s
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2013 02:52pm
Quote (marvolo @ Sep 30 2013 10:45pm)
mam terra z boasem, potrzebuje jakies dodatkowe ogrzewanie, mata grzewacza i lampa nie daja rady a jeszcze nie ma zimy XD .... potrzebuje jakies info od speca co najlepsze bo zarowy tam bez klosza nie wasadze szkoda weza


wsadz zasilacz od laptopa pod terra i pyknie
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 03:15pm
Quote (marvolo @ 30 Sep 2013 21:45)
mam terra z boasem, potrzebuje jakies dodatkowe ogrzewanie, mata grzewacza i lampa nie daja rady a jeszcze nie ma zimy XD .... potrzebuje jakies info od speca co najlepsze bo zarowy tam bez klosza nie wasadze szkoda weza


Kabel grzewczy włożony w piasek na dnie terra i na tym płytki ceramiczne. Na to podłoże. Dostosuj kabel do wielkości terra i elo.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2013 02:03am
Nocne oświetlenie dla viridiska - osylikonowane diody, długość 1m, zasilacz i kable - łącznie wydałem około 60 zł, a będzie do terra docelowego. Nie spodziewałem się nawet, że zwykłe niebieskie diody tak wyciągną wzór z węża :D
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
Oct 2 2013 02:19am
Quote (myr00n @ Oct 2 2013 09:03am)
Nocne oświetlenie dla viridiska - osylikonowane diody, długość 1m, zasilacz i kable - łącznie wydałem około 60 zł, a będzie do terra docelowego. Nie spodziewałem się nawet, że zwykłe niebieskie diody tak wyciągną wzór z węża :D
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/531957_696550483706360_1290563939_n.jpg


Grubo to wygląda :o
pająki też potrafią tak świecić?
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Oct 2 2013 02:21am
Quote (myr00n @ 2 Oct 2013 10:03)
Nocne oświetlenie dla viridiska - osylikonowane diody, długość 1m, zasilacz i kable - łącznie wydałem około 60 zł, a będzie do terra docelowego. Nie spodziewałem się nawet, że zwykłe niebieskie diody tak wyciągną wzór z węża :D
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/531957_696550483706360_1290563939_n.jpg


petarda!

ja muszę poczekać na nowe mieszkanie, żeby węża sobie sprawić ;/
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2013 02:31am
Quote (Cheapz @ 2 Oct 2013 09:19)
Grubo to wygląda :o
pająki też potrafią tak świecić?


Nie mam pojęcia, zobaczę dzisiaj wieczorem przy paru gatunkach - może np.pomarańczowe części odnóży u smithi/robustum będą miały jakiś jebitny kolor :)

This post was edited by myr00n on Oct 2 2013 02:32am
Go Back To Polska Topic List
Prev1228229230231232268Next
Add Reply New Topic New Poll