d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1228229230231232376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Feb 10 2010 11:23am
Quote (Cultus @ 10 Feb 2010 17:19)
no właśnie, kurwa, niby nie jest źle, ale mnie to na razie brzmi jak jakiś górniczy klon Burzum z Macedonii.




http://www.amazon.co.uk/Belus/dp/B0036Y88YW/ref=sr_shvl_album_1?ie=UTF8&qid=1265248812&sr=301-1


Coz, pierwsze co rzuca sie w uszy to to ze wszystkie kawalki brzmia bardzo podobnie. To zle.
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Feb 10 2010 11:23am
Quote (Cultus @ Feb 10 2010 07:19pm)
no właśnie, kurwa, niby nie jest źle, ale mnie to na razie brzmi jak jakiś górniczy klon Burzum z Macedonii.




http://www.amazon.co.uk/Belus/dp/B0036Y88YW/ref=sr_shvl_album_1?ie=UTF8&qid=1265248812&sr=301-1


ma znacznie gorszy głos niż kiedyś
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Feb 10 2010 11:27am
Quote (Cultus @ Feb 10 2010 05:19pm)
no właśnie, kurwa, niby nie jest źle, ale mnie to na razie brzmi jak jakiś górniczy klon Burzum z Macedonii.


na dodatek piąty sampel brzmi jak Masters Hammer :DDDDD pozniej do konca jest fajnie już

Quote (czester666 @ Feb 10 2010 05:23pm)
ma znacznie gorszy głos niż kiedyś


wreszcie powiedziałes cos madrego

This post was edited by Khold on Feb 10 2010 11:28am
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Feb 10 2010 02:44pm
Quote (Cultus @ Feb 10 2010 05:29pm)
czy słyszeli panowie sample z nowego BURZUM?


dziś przesłuchałem, w sumie muszę przyznać, że mi się podoba.
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
Feb 10 2010 04:18pm


użyłbym wulgaryzmu, aby określić epickość, ale podobno bana za to można dostać ;D
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Feb 10 2010 04:55pm
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Feb 10 2010 06:38pm
Quote (gzeslaf @ 10 Feb 2010 23:18)
http://www.youtube.com/watch?v=jKeGanQW3R8

użyłbym wulgaryzmu, aby określić epickość, ale podobno bana za to można dostać ;D


chuja tam, jebać kler.

This post was edited by Cultus on Feb 10 2010 06:47pm
Member
Posts: 11,334
Joined: Mar 4 2006
Gold: 78.69
Feb 11 2010 01:55am
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Feb 11 2010 09:25am
Go Back To Polska Topic List
Prev1228229230231232376Next
Add Reply New Topic New Poll