Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 20:59)
no wlasnie nie wydaje mi sie zeby to bylo z tego pierwszego, bo cena bylaby podobna. angelo kupowal za naprawde duze hajsy(kilkaset ojro za sztuke, nie pamietam konkretnie ile, sato na czacie arachnea mi kiedys mowil ;d ), a gdyby to bylo z pierwszego to za chuj by tak znaczaco nie spadla ;d
Angelo sam sprzedawał dość szybko parę sztuk po 800 afair. Możliwe, że po prostu jakiś kolejny kokon przyjechał (bo pewnie w eu nikt nie rozmnozył - coś jak z balfouri, gdzie było sporo rozmnożen na sokotrze i dopiero wtedy tutaj). Generalnie ciekawi mnie jak szybko ich cena spadnie do ~100 zł, bo pewnie jak większość afryki mnoży się dość łatwo.