d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1227228229230231268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 01:58pm
Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 20:48)
ale wiesz czy byly jakies kolejne rozmnozenia czy cos? bo np angelo kupowal 2x l1 vs grube hajsy/each


To chyba to samo, ale nie dam sobie głowy uciąć. Ewentualnie były 2 w podobnym czasie
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 01:59pm
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 09:58pm)
To chyba to samo, ale nie dam sobie głowy uciąć. Ewentualnie były 2 w podobnym czasie


no wlasnie nie wydaje mi sie zeby to bylo z tego pierwszego, bo cena bylaby podobna. angelo kupowal za naprawde duze hajsy(kilkaset ojro za sztuke, nie pamietam konkretnie ile, sato na czacie arachnea mi kiedys mowil ;d ), a gdyby to bylo z pierwszego to za chuj by tak znaczaco nie spadla ;d
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 02:03pm
Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 20:59)
no wlasnie nie wydaje mi sie zeby to bylo z tego pierwszego, bo cena bylaby podobna. angelo kupowal za naprawde duze hajsy(kilkaset ojro za sztuke, nie pamietam konkretnie ile, sato na czacie arachnea mi kiedys mowil ;d ), a gdyby to bylo z pierwszego to za chuj by tak znaczaco nie spadla ;d


Angelo sam sprzedawał dość szybko parę sztuk po 800 afair. Możliwe, że po prostu jakiś kolejny kokon przyjechał (bo pewnie w eu nikt nie rozmnozył - coś jak z balfouri, gdzie było sporo rozmnożen na sokotrze i dopiero wtedy tutaj). Generalnie ciekawi mnie jak szybko ich cena spadnie do ~100 zł, bo pewnie jak większość afryki mnoży się dość łatwo.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 30 2013 02:04pm
choduje pajongi pod uszkiem, jestem terrorystom?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 02:05pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (EustachyMotyka @ 30 Sep 2013 21:04)
choduje pajongi pod uszkiem, jestem terrorystom?


Jesteś zwyczajnym debilem, którego jedynym hobby jest spamowanie na forum o grach.
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 02:06pm
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 10:03pm)
Angelo sam sprzedawał dość szybko parę sztuk po 800 afair. Możliwe, że po prostu jakiś kolejny kokon przyjechał (bo pewnie w eu nikt nie rozmnozył - coś jak z balfouri, gdzie było sporo rozmnożen na sokotrze i dopiero wtedy tutaj). Generalnie ciekawi mnie jak szybko ich cena spadnie do ~100 zł, bo pewnie jak większość afryki mnoży się dość łatwo.


niepredko. o ile w ogole. np Augacephalus spp wciaz sa RELATYWNIE drogie mimo tego, ze sa jakos dostepne w porownaniu do H. pulchripes
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 02:07pm
Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 21:06)
niepredko. o ile w ogole. np Augacephalus spp wciaz sa RELATYWNIE drogie mimo tego, ze sa jakos dostepne w porownaniu do H. pulchripes


Teraz wyczytałem, że samiczki kosztowały 1000e zanim angelo je miał, więc nie wydał tak dużo raczej.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 30 2013 02:11pm
Quote (myr00n @ 30 Sep 2013 21:05)
Jesteś zwyczajnym debilem, którego jedynym hobby jest spamowanie na forum o grach.


reported za personalny ogien
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 02:11pm
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 10:07pm)
Teraz wyczytałem, że samiczki kosztowały 1000e zanim angelo je miał, więc nie wydał tak dużo raczej.


wez pod uwage fakt ze to bylo PIERWSZE rozmnozenie w niewoli na swiecie
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 02:15pm
Quote (EustachyMotyka @ 30 Sep 2013 21:11)
reported za personalny ogien

Przejąłem się.

Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 21:11)
wez pod uwage fakt ze to bylo PIERWSZE rozmnozenie w niewoli na swiecie


W takim razie kolejne mogły się pojawić na kolejnej giełdzie. Zanim balfouri weszły na rynek już było gotowych parę kokonów na sokotrze z tego co pamietam. Jeden z nich pojechal do hamm/marbach jako "pierwsze rozmnozenie" za 1000% kwoty, kolejne na nastepne gieldy za mniej :)

This post was edited by myr00n on Sep 30 2013 02:16pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1227228229230231268Next
Add Reply New Topic New Poll