Quote (radioslav @ Jul 6 2013 06:22pm)
ponawiam pytanie, nie olewajcie mnie ; D
Z tego co się orientuję chodzi o bieganie w butach bez jakiejś mega amortyzacji i wszystkich tych systemów w butach. Chodzi przede wszystkim o drop w butach, czyli spadek podeszwy pięta/palce

Ja np. w swoich butach mam drop 10mm, kolega zaczął biegać naturalnie i ma drop 4mm. Myślę, że jest to duża różnica. Zmienia się też technika biegu, ląduje się bardziej na śródstopiu niż na pięcie. Jak chcesz sprawdzić jak to jest biegać naturalnie to idź na stadion albo w inne miejsce gdzie jest miękko i przebiegnij się bez butów

Zapytaj też Fuchasa, on pisał że ma zamiar kupić buty do takiego biegania, pewnie więcej Ci na ten temat powie
