Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 19:39)
olivke se mogles kupic bo ostatnio chyba od tego typa nie kupiles xd
500 zł za 2-3 dc samiczke, nn.
Zresztą pierdolę, nie wyciągam już 2 średnich krajowych z gier, a kasę odłożoną wydaję sobie powoli an terra dla węża.
Zaraz po terra priorytetem będzie dopuszczanie metek, jeszcze 1-2 wylinki u tych 4 samic i będę się modlił o kokon
This post was edited by myr00n on Sep 30 2013 12:44pm