Quote (ajronmen123 @ 9 Feb 2010 18:56)
raczej nie inaczej
to wolisz to co prezentują teraz

?
Naturalnie, że to co Nergal teraz tworzy jest znacznie lepsze od żenady z początków działalności.
Quote (MagicznySer @ 9 Feb 2010 21:06)
http://www.youtube.com/watch?v=3epnOR7nklM
ukuony
łooo panie, piękny rozpierdol!
This post was edited by Cultus on Feb 9 2010 02:33pm