d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1225226227228229469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jul 5 2013 04:15pm
okej zamowilem jakas opaske na ramie, przyszla dzisiaj, jutro albo w niedziele przetestuje ;)
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold: 1.96
Jul 6 2013 06:03am
Quote (Pakos @ Jul 5 2013 10:15pm)
okej zamowilem jakas opaske na ramie, przyszla dzisiaj, jutro albo w niedziele przetestuje ;)


Też zamówiłem, w poniedziałek powinna dotrzeć.

Jeszcze pytanie. Ktoś kiedyś napisał, że w Endomondo da się edytować trasę treningu. Za cholerę nie mogę znaleźć, gdzie to jest. Może trzeba mieć wersję pro? Jak z tym jest?
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jul 6 2013 07:32am
Quote (Maramora @ Jul 6 2013 01:03pm)
Też zamówiłem, w poniedziałek powinna dotrzeć.

Jeszcze pytanie. Ktoś kiedyś napisał, że w Endomondo da się edytować trasę treningu. Za cholerę nie mogę znaleźć, gdzie to jest. Może trzeba mieć wersję pro? Jak z tym jest?


Trasy się nie da edytować, kiedyś tak było że dało radę dorysować trasę jeśli zgubiło sygnał GPS. Możesz jedynie dać nowy trening i tam wprowadzić trasę ręcznie.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Jul 6 2013 10:43am
ej chłopacy, ja nie przepadam za telefonami z androidami itp cuz imo ma dzwonic ale chcialbym miec endomondo do roweru

nie ma jakichs malych urzadzonek rejestrujacych moja trase czy cos takiego do tego ?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 6 2013 10:49am
Quote (iRetwe @ 6 Jul 2013 18:43)
ej chłopacy, ja nie przepadam za telefonami z androidami itp cuz imo ma dzwonic ale chcialbym miec endomondo do roweru

nie ma jakichs malych urzadzonek rejestrujacych moja trase czy cos takiego do tego ?


może być telefon z symbianem albo zegarek Garmin/timex

This post was edited by 1970 on Jul 6 2013 10:49am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Jul 6 2013 10:52am
Quote (1970 @ 6 Jul 2013 17:49)
może być telefon z symbianem albo zegarek Garmin/timex


jakiś link dasz :< ?


e: mam

kurde ale ponad 1 k trzeba by wydac na zegareg ;/

hmm moze lepiej poszukam jakiegos telefonu dla "sportowcow" w miare malego

This post was edited by iRetwe on Jul 6 2013 10:57am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 6 2013 10:58am
Quote (iRetwe @ 6 Jul 2013 18:52)
jakiś link dasz :< ?


e: mam

kurde ale ponad 1 k trzeba by wydac na zegareg ;/

hmm moze lepiej poszukam jakiegos telefonu dla "sportowcow" w miare malego


za 100-200zł kupisz już jakiś telefon z androidem
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Jul 6 2013 11:02am
Quote (1970 @ 6 Jul 2013 17:58)
za 100-200zł kupisz już jakiś telefon z androidem


Mam htc sensation ale daj spokoj, za duze. Chce cos mniejszego.

Xperia Active dobra bedzie ?

Zacząłem znowu jeździć na rowerze, dzisiaj w koncu wzialem sie naprawilem rower, przygotowalem do jazdy i zrobilem 30 km na rozruch.

This post was edited by iRetwe on Jul 6 2013 11:02am
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Jul 6 2013 11:22am
Quote (radioslav @ 4 Jul 2013 20:37)
Co myslicie o bieganiu naturalnym?
Biegacie w ten sposob?


ponawiam pytanie, nie olewajcie mnie ; D
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jul 6 2013 11:32am
Quote (iRetwe @ 6 Jul 2013 19:02)
Mam htc sensation ale daj spokoj, za duze. Chce cos mniejszego.

Xperia Active dobra bedzie ?

Zacząłem znowu jeździć na rowerze, dzisiaj w koncu wzialem sie naprawilem rower, przygotowalem do jazdy i zrobilem 30 km na rozruch.


wez kup jakas xperie x8 za 150 zł i wystarczy
Go Back To Polska Topic List
Prev1225226227228229469Next
Add Reply New Topic New Poll