d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1225226227228229268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:46am
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 07:44pm)
Powiem szczerze, że ja np potrafię ograniczyć ilość węży do 3, a pierwszego mam 2 lata, do każdego kolejnego przymierzałem się około roku i nie wybierałem jebitnie wielkich gatunków pokroju "siatek" czy innych dinozaurów, a raczej małe-średnie węże.


siaty to sa skurwysyny wielkie ;D
Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:46pm)
Wole kolorowe zwierzaki


ten wonsz co polecilem sie nie podoba? :< dalbym zdjecie go, ale mozna pod porn to podciagac xd

This post was edited by Tardek_Salamon on Sep 30 2013 11:47am
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:48am
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 30 2013 07:43pm)
Atretochoana eiseltiis
polecam

ale tam sa zupelnie inne warunki xd

a agamom oprocz owadow daje sie tez oseski, czy jakies inne zywe gryzonie odpowiednich rozmiarow


no raczej ze w zime nikt by legwana na dwor nie bral. ale latem jak jestem u ziomka to normalnie sobie hasa po pokoju
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:50am
Quote (bushlick @ Sep 30 2013 07:48pm)
no raczej ze w zime nikt by legwana na dwor nie bral. ale latem jak jestem u ziomka to normalnie sobie hasa po pokoju

oj nie wiem, polska np to kraj pelen spierdoli, ktorzy zrobia wszystko, by dostac atencje :<
wstaw ktos zdjecie tego wensz ktorego polecalem xdd
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:52am
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 30 2013 06:50pm)
oj nie wiem, polska np to kraj pelen spierdoli, ktorzy zrobia wszystko, by dostac atencje :<
wstaw ktos zdjecie tego wensz ktorego polecalem xdd


Nie szalej saski tylko podrzuc jakiegos ciekawego weza nie-morderce a nie zywe penisy
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:53am
Crotalus atrox
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:55am
Sam poszukam jednak
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:57am
kup se jakas kolorowa zbozuwke, np okeetee
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 11:59am
Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 18:57)
kup se jakas kolorowa zbozuwke, np okeetee


bloodred>
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:59am
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 30 2013 06:57pm)
kup se jakas kolorowa zbozuwke, np okeetee


Chyba jaszczure jakos kupie

This post was edited by Basharl on Sep 30 2013 11:59am
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 12:01pm
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 07:59pm)
bloodred>


mialem bludreda z hamm xd btw, jaka ty masz zbozuwe?
Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:59pm)
Chyba jaszczure jakos


no to tylko agama
Go Back To Polska Topic List
Prev1225226227228229268Next
Add Reply New Topic New Poll