Quote (Wrona @ 5 Jul 2013 18:44)
Czy ktos juz poruszal temat muzyki podczas biegania? Czy bezpiecznie, czy warto?
Co ze sluchawkami? Douszne, zauszne?
Jezeli chociazby temat zostal poruszony to przekopie sie przez sterte stron w celu uzyskania niezbednych mi informacji

Z gory dziekuje i pozdrawiam biegaczy.
Ja zawsze biegam z muzyką w tle. Mam słuchawki douszne + nakładki za uszy, żeby mi nie wypadały. Biegam w miejscach, gdzie samochody nie jeżdżą, czasem jakiś rower. Muzyki słucham na tyle cicho, że słyszę co się dzieje dookoła mnie, a wystarczająco głośno, żebym ją słyszał.