d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1224225226227228469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 4 2013 02:13pm
Quote (Maramora @ 3 Jul 2013 22:10)
Dziś pierwsza przebieżka po miesiącu przerwy (problemy z kolanem). Interwał 2 razy 13 minut biegu i 2 minuty marszu. Myślę, że od połowy przyszłego tygodnia już 30 minut ciągiem.


Aż miesiąc? DAMN. Mam nadzieję, że mnie tydzień wystarczy.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 5 2013 06:29am
Dzisiaj zrobiłem 9,5km, muszę zacząć przystosowywać się do biegania w dzień i ograniczać wybiegania wieczorowe.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 5 2013 06:30am
:cry:
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 5 2013 06:30am
Quote (b0b3k @ 5 Jul 2013 14:29)
Dzisiaj zrobiłem 9,5km, muszę zacząć przystosowywać się do biegania w dzień i ograniczać wybiegania wieczorowe.


Dlaczego?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 5 2013 06:31am
Quote (Atanok @ 5 Jul 2013 14:30)
Dlaczego?


bo wieczorem jest trochę "zimniej"
Member
Posts: 830
Joined: Feb 3 2013
Gold: 82.00
Jul 5 2013 10:13am
Dzisiejszy trening. Gdyby nie te zjebane światła w mieście gdzie trzeba czekać dobrze ponad minutę na każdych to czas byłby lepszy. Widać na międzyczasach nawet gdzie były :D



This post was edited by karolek85 on Jul 5 2013 10:16am
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Jul 5 2013 10:44am
Czy ktos juz poruszal temat muzyki podczas biegania? Czy bezpiecznie, czy warto?
Co ze sluchawkami? Douszne, zauszne?
Jezeli chociazby temat zostal poruszony to przekopie sie przez sterte stron w celu uzyskania niezbednych mi informacji ;)
Z gory dziekuje i pozdrawiam biegaczy.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 5 2013 10:55am
Quote (Wrona @ 5 Jul 2013 18:44)
Czy ktos juz poruszal temat muzyki podczas biegania? Czy bezpiecznie, czy warto?
Co ze sluchawkami? Douszne, zauszne?
Jezeli chociazby temat zostal poruszony to przekopie sie przez sterte stron w celu uzyskania niezbednych mi informacji ;)
Z gory dziekuje i pozdrawiam biegaczy.


Ja zawsze biegam z muzyką w tle. Mam słuchawki douszne + nakładki za uszy, żeby mi nie wypadały. Biegam w miejscach, gdzie samochody nie jeżdżą, czasem jakiś rower. Muzyki słucham na tyle cicho, że słyszę co się dzieje dookoła mnie, a wystarczająco głośno, żebym ją słyszał.
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Jul 5 2013 02:38pm
Quote (Grigo @ 5 Jul 2013 18:55)
Ja zawsze biegam z muzyką w tle. Mam słuchawki douszne + nakładki za uszy, żeby mi nie wypadały. Biegam w miejscach, gdzie samochody nie jeżdżą, czasem jakiś rower. Muzyki słucham na tyle cicho, że słyszę co się dzieje dookoła mnie, a wystarczająco głośno, żebym ją słyszał.


okej, dzieki

a jak wyglada sprawa uzupelniania plynow? w czasie biegania, na biezaco? po bieganiu? woda czy izotoniki?
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jul 5 2013 03:11pm
Quote (Wrona @ Jul 5 2013 09:38pm)
okej, dzieki

a jak wyglada sprawa uzupelniania plynow? w czasie biegania, na biezaco? po bieganiu? woda czy izotoniki?



Wg. mnie jak biegasz tak do 10km to raczej nie ma sensu brać ze sobą wody czy izotoników. No chyba, że jest jakiś mega upał, albo bardzo mocno się pocisz to można wziąć wodę. Ja nie biorę nic do picia, staram się dobrze nawadniać przez cały dzień. Oczywiście po treningu trzeba uzupełnić płyny. Każdy podchodzi do tego inaczej :)
Co do Twojego pytania o muzykę to ja np. nie słucham nic bo mnie to zwyczajnie wkurza :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1224225226227228469Next
Add Reply New Topic New Poll