d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1224225226227228268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:35am
Quote (bushlick @ Sep 30 2013 07:33pm)
za szczyla przymierzalem sie do zakupu legwana zielonego. przeczytalem cala dostepna literature na ten temat + wszystko w internecie o hodowli. nie znacie kogoś kto ma na sprzedaż mlode legwany? czy lepiej kupić jakiegoś boasa, bo też strasznie mnie jarają :x
Boję się trochę, że skończy się tak jak z ptasznikami.. zaczne od 1 a skonczy sie na 30 (na szczescie zostalo mi tylko 8, bo reszte sprzedalem i chetnie nabyłbym coś bardziej przyjaznego)


legwany to chuje, za duzo pieprzenia sie z dieta imo. lepiej kup se agame brodata bo to sa jebane koty :drool:
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:37am
Dajcie foteczki ciekawych gadow ktore moglbym ze soba zabierac na spacer i by mnie nie zajebaly podczas snu
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:37am
no agama tez na propsie :D kameleona chcialem ale do tego podobno trzeba jeszcze hodowle swierszczy bo wpierdalaja jak pojebane.

Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:37pm)
Dajcie foteczki ciekawych gadow ktore moglbym ze soba zabierac na spacer i by mnie nie zajebaly podczas snu




ja pierdole od dziecka chcialem pracowac w zoo, tylko po to żeby móc mieć styczność z gadami, wielkimi kotami, niedźwiedziami i papugami.
100x bardziej wole zwierzeta od 90% ludzi :D

This post was edited by bushlick on Sep 30 2013 11:40am
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:38am
Quote (bushlick @ Sep 30 2013 07:37pm)
no agama tez na propsie :D kameleona chcialem ale do tego podobno trzeba jeszcze hodowle swierszczy bo wpierdalaja jak pojebane.


a myslisz ze agamy duzo nie jedza? :D
Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:37pm)
Dajcie foteczki ciekawych gadow ktore moglbym ze soba zabierac na spacer i by mnie nie zajebaly podczas snu


ty tak na powaznie? xd dojebia ci znecanie sie nad zwierzetami i tyle xdddd gaduw nie ma opcji w tej strefie klimatycznej wypuscic na dwur bo sie szybko skurwysyny przekreca
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:40am
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 30 2013 06:38pm)
a myslisz ze agamy duzo nie jedza? :D

ty tak na powaznie? xd dojebia ci znecanie sie nad zwierzetami i tyle xdddd gaduw nie ma opcji w tej strefie klimatycznej wypuscic na dwur bo sie szybko skurwysyny przekreca


No jak z tajsonem wychodze to moglbym miec weza na ramieniu bym mu sweter zakladal
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:42am
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 30 2013 07:38pm)
a myslisz ze agamy duzo nie jedza? :D

ty tak na powaznie? xd dojebia ci znecanie sie nad zwierzetami i tyle xdddd gaduw nie ma opcji w tej strefie klimatycznej wypuscic na dwur bo sie szybko skurwysyny przekreca


jak kiedys bylem na malediwach ze starszymi to typ mial legwana i normalnie chodzil z nim po plazy. gad nie odchodzil od niego ani na krok, tylko lazil jak dobry ziomek u boku. to bylo cos

no agamy jedza duzo, ale chyba nie trzeba im napierdalac samych swierszczy jak kameleonom co nie? kamyki slyszalem ze zle znosza np. maczniki czy drewnojady, a agama ponac wjebie liek np

This post was edited by bushlick on Sep 30 2013 11:44am
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:43am
Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:40pm)
No jak z tajsonem wychodze to moglbym miec weza na ramieniu bym mu sweter zakladal


Atretochoana eiseltiis
polecam
Quote (bushlick @ Sep 30 2013 07:42pm)
jak kiedys bylem na malediwach ze starszymi to typ mial legwana i normalnie chodzil z nim po plazy. gad nie odchodzil od niego ani na krok, tylko lazil jak dobry ziomek u boku. to bylo cos

no agamy jedza duzo, ale chyba nie trzeba im napierdalac samych swierszczy jak kameleonom co nie?


ale tam sa zupelnie inne warunki xd
a agamom oprocz owadow daje sie tez oseski, czy jakies inne zywe gryzonie odpowiednich rozmiarow

This post was edited by Tardek_Salamon on Sep 30 2013 11:45am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 11:44am
Quote (bushlick @ 30 Sep 2013 18:33)
za szczyla przymierzalem sie do zakupu legwana zielonego. przeczytalem cala dostepna literature na ten temat + wszystko w internecie o hodowli. nie znacie kogoś kto ma na sprzedaż mlode legwany? czy lepiej kupić jakiegoś boasa, bo też strasznie mnie jarają :x
Boję się trochę, że skończy się tak jak z ptasznikami.. zaczne od 1 a skonczy sie na 30 (na szczescie zostalo mi tylko 8, bo reszte sprzedalem i chetnie nabyłbym coś bardziej przyjaznego)


Powiem szczerze, że ja np potrafię ograniczyć ilość węży do 3, a pierwszego mam 2 lata, do każdego kolejnego przymierzałem się około roku i nie wybierałem jebitnie wielkich gatunków pokroju "siatek" czy innych dinozaurów, a raczej małe-średnie węże.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:45am
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 07:44pm)
Powiem szczerze, że ja np potrafię ograniczyć ilość węży do 3, a pierwszego mam 2 lata, do każdego kolejnego przymierzałem się około roku i nie wybierałem jebitnie wielkich gatunków pokroju "siatek" czy innych dinozaurów, a raczej małe-średnie węże.


ziomek z mojej licbazy wysylal pytony do usa. wiem ze robil na tym w chuj hajsu i mial ich calkiem sporo. miec stycznosc z takim 6m wezem to dopiero jest przezycie.

jak się dorobię to na starość zapierdole sobie cala piwnice terrariami

This post was edited by bushlick on Sep 30 2013 11:47am
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:46am
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 30 2013 06:43pm)
Atretochoana eiseltiis
polecam

ale tam sa zupelnie inne warunki xd
a agamom oprocz owadow daje sie tez oseski, czy jakies inne zywe gryzonie odpowiednich rozmiarow


Wole kolorowe zwierzaki
Go Back To Polska Topic List
Prev1224225226227228268Next
Add Reply New Topic New Poll