d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1224225226227228415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 11:47am
Rozpuszczalna o smaku orzechów zmieszałem z sypana wyszła aż kwaśna ale szatan ☕️😈


Ja kiedyś miałem taką o smaku pistacji, nawet dobra była.
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Nov 25 2025 12:56pm
Ja kiedyś miałem taką o smaku pistacji, nawet dobra była.


Lubie pistacje to pewnie i kawka by zasmakowala
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 25 2025 01:37pm
4 albo 5 kaw dziś wypiłem
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 01:39pm
4 albo 5 kaw dziś wypiłem


Ja mniej.
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 07:05pm
Mam problemy ze snem, więc wypiję pewnie kawę. I nie śpię.

This post was edited by Arilyn on Nov 25 2025 07:05pm
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 09:37pm
Pierwszą kawę tego dnia mam zaliczoną.
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2025 12:38am
Pora na drugą kawkę.
Member
Posts: 11,224
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 26 2025 12:48am
Za parę minut wstawiam pierwszą
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 26 2025 07:22am
ja już tszy wpiłem
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Nov 26 2025 08:19am
ja już tszy wpiłem


ja pierwszą spożywam :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1224225226227228415Next
Add Reply New Topic New Poll