d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1223224225226227469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Jul 3 2013 10:00am
Quote (Pakos @ 3 Jul 2013 17:22)
podlinkowalbys do jakiegos wyprobowanego? bo tam pewnie kilka wielkosci jest a nie chcialbym bubla kupic


Polecam przejsc sie do decathlonu. Kupilem tam opaske na telefon, ~~40 zl, sprawdza sie w 100 % do tej pory ; p
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 3 2013 10:23am
http://***.pl/sport-pokrowiec-etui-na-ramie-motorola-defy-mb525-i3278156175.html
ja mam coś takiego, standardowe etui do biegania
Edit:
Quote (Sejko1711 @ 3 Jul 2013 18:26)
http://***.pl/etui-na-ramie-pokrowiec-opaska-do-biegania-telefon-i3289816940.html

kupiłem w czerwcu takie coś i się sprawuje zajebiście, dodatkowa kieszonka na klucze z boku


Miałem to kupić ale nie ma wyjścia na słuchawki.

This post was edited by b0b3k on Jul 3 2013 10:31am
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Jul 3 2013 10:26am
Quote (Pakos @ 3 Jul 2013 17:22)
podlinkowalbys do jakiegos wyprobowanego? bo tam pewnie kilka wielkosci jest a nie chcialbym bubla kupic


http://***.pl/etui-na-ramie-pokrowiec-opaska-do-biegania-telefon-i3289816940.html

kupiłem w czerwcu takie coś i się sprawuje zajebiście, dodatkowa kieszonka na klucze z boku
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jul 3 2013 11:12am
Quote (radioslav @ 3 Jul 2013 18:00)
Polecam przejsc sie do decathlonu. Kupilem tam opaske na telefon, ~~40 zl, sprawdza sie w 100 % do tej pory ; p


czlowieku do najblizszego deca mam z 40km ;)

thx za linki, obadam i zamowie cos dzisiaj ;)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 3 2013 01:26pm
Quote (Pakos @ 3 Jul 2013 19:12)
czlowieku do najblizszego deca mam z 40km ;)

thx za linki, obadam i zamowie cos dzisiaj ;)


To podjedź autobusem a później biegem do domu :D przetestujesz przy okazji pokrowiec. ;-)
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jul 3 2013 01:44pm
Quote (b0b3k @ Jul 3 2013 08:26pm)
To podjedź autobusem a później biegem do domu :D przetestujesz przy okazji pokrowiec. ;-)


Z decathlonu teraz wysyłają normalnie jak zamówisz przez neta :)

ja kupiłem kiedyś w Lidlu za 9.99zł. Jest kieszonka na klucze/słuchawki.

This post was edited by Bieniol on Jul 3 2013 01:46pm
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Jul 3 2013 01:49pm
dzisiaj mocny trening:
9,3 km na rozgrzewkę po 5:00
później trening właściwy: 8 x 400m po 70 sek (ostatnia: 63 sek)
2km na schłodzenie
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold: 1.96
Jul 3 2013 02:10pm
Dziś pierwsza przebieżka po miesiącu przerwy (problemy z kolanem). Interwał 2 razy 13 minut biegu i 2 minuty marszu. Myślę, że od połowy przyszłego tygodnia już 30 minut ciągiem.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
Jul 3 2013 02:12pm
Quote (Maramora @ Jul 3 2013 10:10pm)
Dziś pierwsza przebieżka po miesiącu przerwy (problemy z kolanem). Interwał 2 razy 13 minut biegu i 2 minuty marszu. Myślę, że od połowy przyszłego tygodnia już 30 minut ciągiem.


ja miałem wczoraj pierwszą przebieżkę od kilku lat, więc wiesz:P
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Jul 4 2013 12:37pm
Co myslicie o bieganiu naturalnym?
Biegacie w ten sposob?
Go Back To Polska Topic List
Prev1223224225226227469Next
Add Reply New Topic New Poll