Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:26pm)
Czyli 50 euro, a terrarium i sprzet?
zalezy od tego jakie masz fundusze i co najwazniejsze checi do robienia terra. ja np wole sam robic wszystko i bynajmniej nie z powodu mniejszych kosztow, ale zwyczajnie robienie terrariow i wystroju do nich, sprawia mi przyjemnosc. terra samo w sobie mozna zrobic za ~150pln. pewnie da rade i taniej, ale wtedy jakosc koncowego efektu jest o wiele gorsza. np igor ostatnio chwalil sie jakims pojebanym projektem dla wensza(dla tego wlasnie ecc o ile dobrze pamietam, albo dla m. viridis). w kazdym razie jak pisal mi o tym to tam suma calosci wychodzila ok. 2 czy 3k polskich zlotuwek. tak ze to zalego od tego, jakimi srodkami dysponujesz, i czy masz checi. ja np dla swojego zrobilem lacznie za chyba 400pln, nie wliczajac w to kosztow zwierzaka. jak bede w weekend przewozil hodowle do wawy to chetnie cykne jakies foty terra.
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 07:26pm)
Jutro może ziomeg. Zdam Ci pełną relację. Dzisiaj kolacja, film i sen.
no ja mam nadzieje

btw, odpisalbys tam :c pytalem sie ciebie zydzie o konto blizzarduw bo mam problem
