d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1223224225226227268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 09:26am
Quote (bushlick @ Sep 30 2013 05:20pm)
czy to boa teczowy?


yep, epicrates cenchria cenchria
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 11:19am
Quote (bushlick @ 30 Sep 2013 16:20)
czy to boa teczowy?


brazylijski, owszem
Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 16:19)
n1
btw, zostales uwieczniony zdjeciem z gieldy xdddd


Widziałem

This post was edited by myr00n on Sep 30 2013 11:20am
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:22am
Quote (myr00n @ Sep 29 2013 04:53pm)
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q72/s720x720/625518_695206197174122_2130688174_n.jpg
Nowy nabytek


Ile kosztuje taki wezyk?
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:25am
Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:22pm)
Ile kosztuje taki wezyk?


okolice 200pln za mlodziaka
@myr
napisalbys cos o tym sam wiedz gdzie :angry:
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:26am
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 30 2013 06:25pm)
okolice 200pln za mlodziaka
@myr
napisalbys cos o tym sam wiedz gdzie :angry:


Czyli 50 euro, a terrarium i sprzet?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 11:26am
Quote (Tardek_Salamon @ 30 Sep 2013 18:25)
okolice 200pln za mlodziaka
@myr
napisalbys cos o tym sam wiedz gdzie :angry:


Jutro może ziomeg. Zdam Ci pełną relację. Dzisiaj kolacja, film i sen.

Quote (Basharl @ 30 Sep 2013 18:26)
Czyli 50 euro, a terrarium i sprzet?


Dla takiego malucha to grosze szczerze mówiąc. Potem może być nieco ciekawiej, ale wszystko zależy od inwencji twórczej. Teraz robię terrarium dla Morelia viridis, które będzie mnie kosztować około 2k polskich złotych monet, ale to już będzie zautomatyzowane, duże ścierwo.

This post was edited by myr00n on Sep 30 2013 11:28am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 30 2013 11:30am
Jeszcze mały updacik:

Tu widać tęczę :~)
Banned
Posts: 390
Joined: Nov 4 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:31am
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 06:26pm)
Jutro może ziomeg. Zdam Ci pełną relację. Dzisiaj kolacja, film i sen.



Dla takiego malucha to grosze szczerze mówiąc. Potem może być nieco ciekawiej, ale wszystko zależy od inwencji twórczej. Teraz robię terrarium dla Morelia viridis, które będzie mnie kosztować około 2k polskich złotych monet, ale to już będzie zautomatyzowane, duże ścierwo.


Kurwa chyba pieniazki z poe zainwestuje w takiego zwierzaczka :wub:
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2013 11:33am
za szczyla przymierzalem sie do zakupu legwana zielonego. przeczytalem cala dostepna literature na ten temat + wszystko w internecie o hodowli. nie znacie kogoś kto ma na sprzedaż mlode legwany? czy lepiej kupić jakiegoś boasa, bo też strasznie mnie jarają :x
Boję się trochę, że skończy się tak jak z ptasznikami.. zaczne od 1 a skonczy sie na 30 (na szczescie zostalo mi tylko 8, bo reszte sprzedalem i chetnie nabyłbym coś bardziej przyjaznego)
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 11:33am
Quote (Basharl @ Sep 30 2013 07:26pm)
Czyli 50 euro, a terrarium i sprzet?


zalezy od tego jakie masz fundusze i co najwazniejsze checi do robienia terra. ja np wole sam robic wszystko i bynajmniej nie z powodu mniejszych kosztow, ale zwyczajnie robienie terrariow i wystroju do nich, sprawia mi przyjemnosc. terra samo w sobie mozna zrobic za ~150pln. pewnie da rade i taniej, ale wtedy jakosc koncowego efektu jest o wiele gorsza. np igor ostatnio chwalil sie jakims pojebanym projektem dla wensza(dla tego wlasnie ecc o ile dobrze pamietam, albo dla m. viridis). w kazdym razie jak pisal mi o tym to tam suma calosci wychodzila ok. 2 czy 3k polskich zlotuwek. tak ze to zalego od tego, jakimi srodkami dysponujesz, i czy masz checi. ja np dla swojego zrobilem lacznie za chyba 400pln, nie wliczajac w to kosztow zwierzaka. jak bede w weekend przewozil hodowle do wawy to chetnie cykne jakies foty terra.
Quote (myr00n @ Sep 30 2013 07:26pm)
Jutro może ziomeg. Zdam Ci pełną relację. Dzisiaj kolacja, film i sen.


no ja mam nadzieje :mad: btw, odpisalbys tam :c pytalem sie ciebie zydzie o konto blizzarduw bo mam problem :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1223224225226227268Next
Add Reply New Topic New Poll