d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1222223224225226469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 2 2013 11:19am

Wygrywają:
Bieniol
Pakos
fuchas
Każdy z uczestników dostaje po 240FG. Serdecznie gratuluję.

Ogłoszenie wyników czerwcowej rywalizacji.

This post was edited by b0b3k on Jul 2 2013 11:23am
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jul 2 2013 02:41pm
dziekuje :*

dwa dni odpoczynku za mna, jutro ide dalej ale tylko do poniedzialku. do 19 urlopik wiec nie bede biegal wcale ;)
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jul 2 2013 02:44pm
bieganie dla pod ludzi
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 2 2013 03:01pm
Quote (fuchas @ 2 Jul 2013 19:14)
Boli kolano konkretnie staw czy wiązadła, może wystarczy zrobić solidną rozgrzewkę aby rozgrzać kolano. Po treningu polecam okłady z zimnej wody lub poprostu lodowatą wodę na mięśnie i stawy w prysznicu. Ma to być takie mini nawiązanie do krioterapii, podobnie tak jak treningi przynoszą skutek jak jest to robione regularnie.


Wczoraj biegałem rano i miałem taki problem, potem wieczorem jak stawałem tylko na tej nodze i lekko ugiałęm w kolanie to bolało. Jak np. teraz (dziś nie biegałem) próbowałbym zrobić przysiad na tej nodze to mnie zaczyna boleć to kolano...
Member
Posts: 203
Joined: Aug 20 2006
Gold: 8,422.75
Jul 3 2013 12:48am
Na tydzień sobie odpuść bieganie i chodź na basen żeby organizm pracował. Jak nie przestanie zostanie ortopeda, aa i mało klasyka na basenie najlepiej w ogóle tym nie pływać jak nie ma potrzeby. Widzisz ja sobie zrobiłem przerwę od biegania na 4 dni a na rowerze zrobiłem więcej krzywdy niż przez miesiąc biegania i dziś zostanie mi tylko basen a jutro już trzeba biegać zobaczymy jak to będzie.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 3 2013 02:25am
Tydzień to sporo, ale jak trzeba...
Dzisiaj znowu od początku mnie bolało, więcej niż przedwczoraj. A potem coraz mniej i w końcu przestało. Nie wiem co jest grane, zrobię przerwę. Jak mnie przestanie boleć przy schodzeniu ze schodów, przy obciążaniu tego stawu to zrobię jeszcze 1 dzień wolny i potem spróbuję.
Co ciekawe wszystko było ok w maju, gdzie biegałem 3x więcej i szybciej. Teraz lajtowym tempem kilka km robię i są problemy...
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jul 3 2013 09:08am
Uzywacie jakichs etui czy opasek do zapinania na reke itp co by w nich byl telefon? Bo zmienilem starego htc na nieco wiekszy model i juz w rece zle sie go trzyma, w spodenkach tez lata jak oszalaly.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Jul 3 2013 09:17am
Quote (Pakos @ 3 Jul 2013 16:08)
Uzywacie jakichs etui czy opasek do zapinania na reke itp co by w nich byl telefon? Bo zmienilem starego htc na nieco wiekszy model i juz w rece zle sie go trzyma, w spodenkach tez lata jak oszalaly.



Pewnie, ze tak. Na alllegro sa po ~15 zl na reke. Bardzo fajna sprawa. Telefon nie lata i jest calkowicie bezpieczny.
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Jul 3 2013 09:22am
Quote (groom @ 3 Jul 2013 17:17)
Pewnie, ze tak. Na alllegro sa po ~15 zl na reke. Bardzo fajna sprawa. Telefon nie lata i jest calkowicie bezpieczny.


podlinkowalbys do jakiegos wyprobowanego? bo tam pewnie kilka wielkosci jest a nie chcialbym bubla kupic
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 3 2013 09:49am
Quote (groom @ 3 Jul 2013 17:17)
Pewnie, ze tak. Na alllegro sa po ~15 zl na reke. Bardzo fajna sprawa. Telefon nie lata i jest calkowicie bezpieczny.


A jakbym chciał podłączyć słuchawki do tego tel to będzie ok, czy jednak kable będą mi latały koło głowy :D

e/ Myslicie, że jak mam przerwętyg od biegania ze względu na to kolano, to jakiś lekki rowerek da radę? Czy pozostają spacery?

This post was edited by Grigo on Jul 3 2013 09:50am
Go Back To Polska Topic List
Prev1222223224225226469Next
Add Reply New Topic New Poll