Quote (Tardek_Salamon @ 18 Sep 2013 20:18)
CO ZROBILES Z MOIMI MURINAMI CO KOPUW TO TY DOSTAC NIE CHCESZ???????
twoje kambridze u mnie zyjo caly czas :<
a o platyomma to wiem, juz zdazyles mi sie pochwalic

chba nawet wysylales mi fotki podwozia xd
Podwozia to dostałeś nigricolor.
Mam atm sp. machalla parkę, samicę platyomma, samicę (?) nigricolor i niesex vespertinus.
Btw- dzisiaj znalazłem coś, czego szukałem rpzez ostatnie półtora roku. W końcu ktoś się wziął za taki projekt i jestem pewien, że zostawię u niego swój hajs:
http://cameleo.sklep.pl/Wygląda wręcz bosko.
This post was edited by myr00n on Sep 18 2013 01:21pm