d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev1222223224225226268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2013 01:19pm
Quote (Tardek_Salamon @ 18 Sep 2013 20:18)
CO ZROBILES Z MOIMI MURINAMI CO KOPUW TO TY DOSTAC NIE CHCESZ???????
twoje kambridze u mnie zyjo caly czas :<
a o platyomma to wiem, juz zdazyles mi sie pochwalic :D chba nawet wysylales mi fotki podwozia xd


Podwozia to dostałeś nigricolor.
Mam atm sp. machalla parkę, samicę platyomma, samicę (?) nigricolor i niesex vespertinus.

Btw- dzisiaj znalazłem coś, czego szukałem rpzez ostatnie półtora roku. W końcu ktoś się wziął za taki projekt i jestem pewien, że zostawię u niego swój hajs:
http://cameleo.sklep.pl/
Wygląda wręcz bosko.

This post was edited by myr00n on Sep 18 2013 01:21pm
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 18 2013 01:21pm
Quote (myr00n @ Sep 18 2013 09:19pm)
Podwozia to dostałeś nigricolor.
Mam atm sp. machalla parkę, samicę platyomma, samicę (?) nigricolor i niesex vespertinus.


no mozliwe ze to nigricolor byla, nie chce mi sie sprawdzac tbh xd

This post was edited by Tardek_Salamon on Sep 18 2013 01:21pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 18 2013 01:22pm
btw. potrafi ktoś seksować pająki?
myroon?
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 18 2013 01:23pm
dawaj podwozie, sprobujemy
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 18 2013 01:24pm
Quote (Tardek_Salamon @ Sep 18 2013 09:23pm)
dawaj podwozie, sprobujemy


W weekend cykne fotke i wrzuce :) Thx
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 18 2013 01:27pm
Quote (Last_Hope @ Sep 18 2013 09:24pm)
W weekend cykne fotke i wrzuce :) Thx


zrob koniecznie prostopadle zdjecie, bo jak jest pod katem to bardzo latwo sie pomylic :<
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 23 2013 03:20am
Wybiera sie ktos na gielde do bydgoszczy? Beda kregowce :)

http://scorpiones.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=1161
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 29 2013 09:53am

Nowy nabytek
Member
Posts: 2,133
Joined: Aug 7 2013
Gold: 2.00
Warn: 60%
Sep 30 2013 09:19am
n1
btw, zostales uwieczniony zdjeciem z gieldy xdddd
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2013 09:20am
Quote (myr00n @ Sep 29 2013 05:53pm)
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q72/s720x720/625518_695206197174122_2130688174_n.jpg
Nowy nabytek


czy to boa teczowy?
Go Back To Polska Topic List
Prev1222223224225226268Next
Add Reply New Topic New Poll